2737
2734

بچه ها از وقتی بچم به دنیا اومده تا الان ک 15 روزشه یکسره زوزه میکشه میناله چشماش تو خواب دو دو میزنه خیلی دگ این حالاتش همیشگیه حتی با اینکه  بهش میچسبم باهاش میحرفم براش لالایی میخونم تاثیری نداره  خیلی اذیت میشم تحمل ندارم ببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم حتما ببرش دکتر حتما پشت گوش ننداز 

نمیهوام بترسونمت ولی تشنج کودکان علائم پیچیده ای داره و فقط دکتر تشخیص میده دودو کردن چشما و زوزه کشیدن طبیعی نیست

زندگی قشنگه!😊...اگه تو بذاری!😏
2738

عزیزم حالت خوبه ؟ 

بچه کابوس نمیبینه . بچه تا چهل روز اطرافیانش رو نمیبینه و فقط فرشته ها رو میبینه . فرشته ها اذیتش میکنن  ی سنجاق بهش وصل کن موقع خواب براش آیه الکرسی بخون و سه تا صلوات بفرست و از دور فوت کن ب سمت صورتش . بهد قران بذار بالاسر بچه 

خدایا تو میگی پناه بی پناهانی .. پناهی ندارم ..ننیازمند نوازشت هستم 
زوزه ؟😐 یه کم مادرانه تر تعریف کن خواهرم !

آخه واقعا شبیه زوزس ... من بچه های خواهرمو دیده بودم هیچ کدوم اینطوری نبودن این بچه واقعا زوزه میکشه باید ببینی بفهمی چی میگم ... این کلمه رو مجبور شدم ب کار ببرم ک منظورو بفهمونم

وای عزیزممم.خواب میبینه طفلک.سعی کن هم خودت هم همسرت ریلکس باشین.بچه الان همه جور انرژی رو سریع جذب میکنه.چون هاله محافظ اطرافش ضعیفه.حرفای قشنگ بزنید نوازشش کنید.بزارینش رو سینه که صدای قلبتونو بشنوه البته وقتی آروم هستید وضربانش منظمه.اگر دوست داری آروم قرآن یا لالایی قشنگ بخونید😗

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
آره خیلی شدیده دگ اصلا خواب آروم نداره گریه نمیکنه بیدار نمیشه اما تو خواب میناله 😟

اگر تونستي حتما از اين حالتاش با گوشيت فيلم بگير و به دكتر نشون بده

طفلك معصوم

انشاالله كه چيزي نيست

2706