2726
عنوان

شوهرم سر سماور خالی تا تونست کتکم زد منم یه لگد بهش زدم از پشت

| مشاهده متن کامل بحث + 4464 بازدید | 75 پست
واقعا دیگ نباید برا پدر مادرت همچین اسمی روشون بزاری واقعا ک تا ادم همچین پرر مادرایی داشته باشع دیگ ...

عزیزم بابام فوت شده مامانم اینجوریه البته از بچگیم همینطوری بوده بعضی وقتا شک میکنم واقعا مامانم باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
توهین به همه نکن اردک ماهی خانم پنج تا انگشت که یجور نیست عذرا خانم

خفه شو عوضي معلومه از حرف زدنت  و وجودت تو سايت تو بي جنبه خاله زنك از كدوم قشرشوني جمع كن خودت و بابا خانوم جوووووووون

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
خفه شو عوضي معلومه از حرف زدنت  و وجودت تو سايت تو بي جنبه خاله زنك از كدوم قشرشوني جمع كن خودت ...

😲😲😲

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
تا الان که اشتباه نکردم از وجدان خودم بوده وگرنه هرکی جای من بود صدبار بهش خیانت کرده بود اگرچه حقشه ...

بهش بگو زن در هرشدایطی مهریه بهش تعلق میگیره حتی خیانت!اما هیچوقت خیانت نکن عزیزم.وضعیت سختی داری ولی ان شالله باصبوریت خدا حلش میکنه.نا امیدنشو😘

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
عزیزم بابام فوت شده مامانم اینجوریه البته از بچگیم همینطوری بوده بعضی وقتا شک میکنم واقعا مامانم باش ...

خدارحمت کنه پدرتو عزیزم

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
خفه شو عوضي معلومه از حرف زدنت  و وجودت تو سايت تو بي جنبه خاله زنك از كدوم قشرشوني جمع كن خودت ...

چرا توهین میکنین عزیزم.بنده خدا راست میگه همه ک یکی نیستن.البته اکثرا اذیت میکنن ولی خوب هم بینشون پیدا میشه.

ببخشید نمی شه  مهریه اتو ازش بگیری 

من خیلی در جریان نیستم 

ولی من جای تو بودم مهریه امو یه جوری ازش میگرفتم و طلاق 

مهریه ام سنگین نبود 

تلاش میکردم ملک و املاکی داره یه جوری بزنم به نام خودم گولش بزنم هرچی تمام تلاشمو میکردم دارایی اشک ازش بگیزم 

بعدم راحت طلاق 

ببخشبد نباید این حرفو میزدم 

تا جایی ک میتونی مالی بکن ازش 

واسه خودت سرمایه جور کن 

ببخشید تشویق درستی نیس ولی چاره نداره

خونه مغازه هرچی ک هست از چنگش دربیار

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2706