2410
2553

شبتون بخیر.یه سوال دارم وکس خشابی بهتره یا ازاین موم هاواسه اپیلاسیون؟من الان 3روزه نتونستم تصمیم بگیرم.

کسی فرقشومیدونه؟

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتون اپیلاسیون میکنید خودتونو؟من یبار خشابی بیرون انجام دادم بقیش همیشه موم بود فکرکنم موم بهتر باشه از اون خشابه ک خوشم نیومد البته کاربلدم نبود طرف

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2720
خشابی دستگاه داره ۴۵تومن بود قیمت دستگاش 

میدونم عزیزم.میخوام بدونم ازلحاظ دیراومدن موهای بدن وروشنتر شدن پوست وکم پشت شدن و... باهم فرقی دارن؟

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
من یه مدت طولانی از موم استفاده می‌کردم  موم گیاهی زیتون بخر عاالی هست

خودتون انجام میدین برا خودتون?اگه اره چطوری

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
خودتون اپیلاسیون میکنید خودتونو؟من یبار خشابی بیرون انجام دادم بقیش همیشه موم بود فکرکنم موم بهتر با ...

دوستم میادواسم انجام میده

2714
من یه مدت طولانی از موم استفاده می‌کردم  موم گیاهی زیتون بخر عاالی هست

ازاین کاسه ای ها؟یافرق داره؟

خودتون انجام میدین برا خودتون?اگه اره چطوری

خودتون بخواین انجام بدین خیلی اذیت میشین من امتحان کردم