2733
2734
عنوان

آیا میشه؟ یا نمیشه؟😕

209 بازدید | 19 پست

سلام

بچه ها مدل موهای من لییر ه. جلوش تا وسطای گردنمه. پشتش تا پایین گردنم.

به نظرتون موهام شینیون میشه؟ یه شینیون ساده.  

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ژوووون چه با ابهت و زیبا صاف کن برو خیلیم جیگر میشی 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شینیون شلخته 

نه. موهای من لخت شلاقیه. حالت دار بود میشد. 

از این شینیون ساده ها که پایین می بندن

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

اگه موهات لخت نیست براشینگ رو به بیرون عالی میشه

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
2738
ژوووون چه با ابهت و زیبا صاف کن برو خیلیم جیگر میشی 

موهام کوتاهه. و خیلی لخت.

پیرهنم آستین دار و یقه بسته ست و خیلی ساده. 

براشینگ خوب میشه؟

اهوم میشه

جدا. مرسی عزیزم.

خدا کنه بشه.😐

موهام کوتاهه. و خیلی لخت. پیرهنم آستین دار و یقه بسته ست و خیلی ساده.  براشینگ خوب میشه؟

آره خودشون بلدن آرایشگرا 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
اگه موهات لخت نیست براشینگ رو به بیرون عالی میشه

لخت شلاقیه. 

پیرهنم بلند و ساده وآستین داره.

خیلی ساده نمیشم؟

2706