2726
عنوان

نمیدونم با نامزدم ادامه بدم یا نه

773 بازدید | 28 پست

سلام.من 22 ساله و نامزدم 29 سالشه.حدود 8 ماهه که نامزد کردیم نامزدم تک پسره فوق دیپلمه و راننده ی علوم پزشکیه.منم دانشجوی رشته اتاق عملم.خونه و ماشین داره. رابطه ی بشدت خوبی با خواهر و خانوادش دارم و خیلی دوستم دارن.نامزدم ادم مذهبی نیس اما بشدت رو حجابم حساسه و تاکید داره چادر بپوشم.سیگار میکشه و ماهی دوبار مشروب میخوره چشم پاکه و اهل خیانت نیس.دست و دلبازم هست.مشکلم باهاش اینه که دوس داره هرچی میگه به حرفش گوش کنم و جلوش زبون درازی نکنم اما وقتی من ازش میخوام یه کم رفتاراشو عوض کنم جبهه میگیره. من بخاطر کمبود اعتماد به نفسم خیلی جلوش ضعف نشون دادم ولی الان پشیمونم و حتی دارم به بهم زدن فکر میکنم.ناگفته نمونه ویژگی های مثبت زیادی داره. میدونم خیلی دوستم داره ولی اصلا طرز تفکرمون با هم یکی نیس.من بشدت عاطفی هستم اون بیشتر منطقی.البته خیلی ابراز علاقه میکنه ولی زیاد پای حرفام نمیشینه و احساساتمو بچه بازی تلقی میکنه.از گوشه و کنار میشنوم میگن تو موقعیتای بیشتر و بهتر میتونستی داشته باشی و این منو به شک میندازه.لطفا راهنماییم کنید

بخاطر سنش منطقیه 

بخاطر کسی عوض نکنید سخصیتتون رو 

شما اگ قراره چادر سر کنین پس اونم سیگار و مشروب رو ترک‌کنه ..

میشه برای رسیدن به دوتا از ارزو هام دوتا صلوات بفرستین؟😍😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ازدواج بچه بازی نیست؛ باید قبلش چشماتون را کامل باز میکردین. با تعاریف پسر بدی نیست. تو این اوضاع بی ...

شما انگار خیلی بیشتر بی زنی بهت فشار اورده اومدی تو سایت زنونه نظرای بیخودم میدی 😒

فکر جدایی و ازدواج مجدد آخرین راهه ...شما هیچی نشده جا زدی..بعدم اینک خودتم کم نقاط ضعف نداری قطعا..هیچکی بدون ایراد نی...خودتون میگی نقاط مثبت زیادی داره...اکثر مردها دوس دارن خانومشون مطیع باشه ..اون مردی هم ک دوس داره به زنش سواری بده از نظرم جذبه و اقتدار نداره...در اشتباهی

خیلی اهل سورپرایز کردنه.من خیلی دوس دارم کافی شاپ و خیابون بریم ولی اون خیلی مقاومت میکنه و بیشتر دوس داره بیرون شهر بریم.وقتی هم میریم مدام دور و برم میچرخه و هرررچی بخوام واسم اماده میکنه.خیلیم با معرفت و اجتماعیه اما قد بودنش منو میترسونه.میگه تو حق نداری واسه من تعیین تکلیف کنی ولی تو همه ی کاراش باهام مشورت میکنه. کاملا گیجم نمیدونم باید چیکارکنم

دوست من اولاً به حرف هاي گوشه كنار توجه نكن كه هر كسي بياد تو زندگيت حرف زياد هست،واسه حجاب هم بستگي به خودت داره كه مي توني تحمل كني يا نه البته به احتمال رياد بعد از ازدواج بهتر مي شه،ولي اينكه به احساساتت توجه نمي كنه به نظر من اصلاً خوب نيست وقتي الان اينجوريه بعد از ازدواج بدتر مي شه،به نظرم به مشاور مراجعه كن

2706