2737
2739
عنوان

راهی برای ارامش فکر در بارداری!؟؟؟

1167 بازدید | 11 پست

سلام دوستان گلم. خوبین شکر خدا 

بچه ها من الان نه هفته باردارم فکرم خیلی مشغوله و نگرانم .و میترسم ک ممکنه اتفاقی بیفته 😔

من امید و توکلم ب خداس .ولی این وسواس فکری اذیتم میکنه با توجه ب این ک من تازه اول راه هستم...

ممنون میشم اگه راهی بلدین بگین یا کتابی ک بتونه کمک کنه معرفی کنید🌺🌺🌺

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷

منم همين طورم البته بهتر شدم.

ذكر بگو،كتاب بخون، در مورد اتاق بچه چيزايى كه مى خواى بخرى فكر كن.كلا مثبت باش.

دوست من بار دار شد هيچ چيزش هم نبود از بس كه فكر هاى منفى كرد استرس داشت اخر ٦ماه زايمان كرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای آرامش خودت و نی نی تو شکمت سوره یاسین رو هر روز بخون.خیلی تاثیر داره و برای خودت خیال پردازی های مثبت بکن.تو که الان بارداری یه موجود معصوم توی شکمته پس بیشتر از هر کسی به خدا نزدیکی.برای منم دعا کن از خدا بخواه که به منم نی نی بده .یکسال و نیمه میخوام ولی نشده.خیلی غصه دارم.همه دور و وریام و دوستام باردار شدن و بچه دارن ولی من هنوز...

تو واسه من دعا کن منم واسه تو.خدا این طوری صدامونو میشنوه.چون خودش گفته با زبانی که گناه نکردید دعا کنید.من با زبان تو توام با زبان من دعا میکنی.

منم همين طورم البته بهتر شدم.  ذكر بگو،كتاب بخون، در مورد اتاق بچه چيزايى كه مى خواى بخرى فكر ...

خدا انشالله برای همه به خیر بکذرونه ....ممنون از پیشنهادهای خوبت عزیزم .....

امیدوارم نی نی سالم و تندرست بیاد بغلت

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷
دق دق منم هست چیکار کنم ارامش داشته باشم  خیلی ذکر و دعا خوندم گزینه های بیشتری بگید من استراح ...

عزیز دلم من برای ارامش شما و سلامتی نی نی دعا میکنم .....

شما ک استراحت مطلقی بیشتز ذهنت درگیر میشه حق داری واقعا .....

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷
2738
برای آرامش خودت و نی نی تو شکمت سوره یاسین رو هر روز بخون.خیلی تاثیر داره و برای خودت خیال پردازی ها ...

عزیز دلمممممم ممنونمممممم حتما سوره یاسین میخونم .

فدااات شم حتما حتما از ته قلبم برات دعا میکنم .انشالله خدا توی همین سال بهت یک بچه صحیح و سالم و خوشگل و صالح بده و به ارزوی قشنگت برسی و براش بهترین مامان دنیا بشی....

توی ذهنم میمونی و همیشه برات دعا میکنم....توکل ب خدای مهربون

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷

من تقریبا دو سال این سایت رو پیگیری میکنم و همیشه خواننده مطالب دوستان بودم ولی خودم تازه امروز عضو شدم.خیلی خوشحالم که دوستانی صمیمی مثل شما پیدا کردم که خواننده مطالب من هستید.