2733
2734
تعداد رای : 3
نظرسنجی
دکتر میرفندرسکی
3
100%
دکترمصدق
0
0%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مصدق هم خوبه ها

ولی یه کم اخلاقش یخه

اخلاق دکتر تو بارداری خیلی مهمه

راستی نزدیک زایمانته؟داری دکترت رو عوض میکنی؟

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2731

سلام عزیز

اصلا اصلا بیمارستان صارم را توصیه نمی کنم 

من چند ماه اونجا می رفتم...باید از ماههای اول که تحت نظر هستی مدام بروی اونجا...رفتن که یه مساله است....

من از یک ماه قبل تلفنی وقت می گرفتم مثلا ساعت ۴ نوبت میداد....بعد کلی اذیت و پیش ماما برو و مدارک اسکن کنن که هیچی....باید چندین ساعت با شرایط سخت بارداری می نشستی تا ساعت ۱۱، ۱۲ شب نوبتت میشد می رفتی.....

دکتر من دکتر میرفندرسکی بود.....همش معطل می کرد...

حتی من از نوبت عصر تا ۱ نصفه شب هم شده بود طول بکشه نوبتم...بعد فقط وزن میکنه دکتر و ضربان جنین می گیره و بعد کلی....آزمایش غیر ضروری هم می نویسه...

اکوی قلب جنین رو برای همه می نویسن...اونم یک روز معطلی و کلی خرج داره...آخرشم دکترش میگه بچه تو وضعیتی بوده که درست معلوم نشده....بعد از به دنیا اومدن دوباره بیار اکوی قلب نوزاد....

آزمایش ژنتیک که بسیار گرونه رو هم مجبورم کرد فوری انجام بدهم...آدم رو می ترسونن و می گن همین فردا انجام بده...تو این شرایط بارداری هم که آدم از هر چیزی می ترسه...

کسی بره صارم انبوهی از مادر باردار و خانواده ها رو می بینه که تو صف های طولانی با مبالغ بالا تو نوبتند...(ویزیت دکتر هم ۱.۵ برابر متخصص بود)...حتی نوزادهای چند روزه که اومدن اکی قلب بدهند!

خانم های گل لطفا گول اسم این بیمارستان را نخورید و دوران بارداری تون رو با سختی و مشقت و پول هدر دادن تو این بیمارستان حیف نکنید...

خدا رو شکر دو ماه آخر دیگه اونجا نرفتم و رفتم زیر نظر یک دکتر تو محل که نزدیک بود و با سابقه...

زایمان هم رفتم تریتا...عالی عالی....

با نصف هزینه زایمان صارم

اگر در نزدیکی شما دکتر خوب میشناسید زیر نظر همون باشید...‌

چون خدایی نکرده اگه موقعیت اورژانس پیش بیاد به دکتر دسترسی داری...

تو صارم حتی تلفن هم بزنی یا بروی معلوم نیست بتونی دکترت رو پیدا کنی...بخصوص که برای زایمان طبیعی می روند سر عمل و نکته دیگه اینکه ممکنه کلی خانم باردار تو نوبت نشسته باشن و دکتر برای عمل رفته باشه اتاق عمل...زایمان طبیعی هم که زمانش معلوم نست...

راستی زایمان طبیعی تو صارم تقریبا اجباریه....این را هم برای دوستانی نوشتم که ممکنه بخوان زایمان سزارین داشته باشن...

خلاصه من خواستم تجربه ام رو بگم....کاش کسی اینجا قبلا نوشته بود من هم اون چند ماه رو آنقدر اذیت نمی شدم 

2738