2737
2734

5 روزه پریودم تاخیر افتاده قبلا اینجوری نشدم یک ساله اقدام کردم به بارداری بی نتیجه بوده.دو روز لکه های قهوه ای دیدم اما پریود نشدم.همیشه موقع پری سینه هام و دلم وحشتناک درد میکرد الان فقط کمر درد دارم دلدرم خیلی کم بنظرتون من باردارم؟؟

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه بیبی چک بزن معلوم میشه چون اول بارداری علائم به پریود هم شبیه احتمال داره باردارم باشی

ممنونم عزیزم

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
فکرنکنم شاید پریودشی کمی دیرترلکه برای پریودیه دیرو و زودیم بخاطر اقدام طبیعیه بدن داره اماده میش

آخه یعنی یک ساله بدنم آماده نشده؟؟😢

دوست منم یسالو نیم کشید میگفت دیگه نمیشم دکترگفت صبرکن الانم دخترش پنج شش ماهشه.جلو عقب انداختن نشونه اماده شدن بدنه هربدنی ی زمانی میبره

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
2738
دوست منم یسالو نیم کشید میگفت دیگه نمیشم دکترگفت صبرکن الانم دخترش پنج شش ماهشه.جلو عقب انداختن نشون ...

آهان عزیزم مرسی

گلم شاید لک لانه گزینیه .... انشاالله بارداریییی...بیبی چک بزن.

مرسی عزیزم انشالله دعام کنید

کی بیبی چک میزنی؟

صبح زدم منفی بود فکر میکنم زود باشه الان

صبح زدم منفی بود فکر میکنم زود باشه الان

منم دیروز موعدم بود الان زدم منفی بود؟یعنی امکانش هست زود باشه؟اخه میگن بعد موعد نشون میده که

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
منم دیروز موعدم بود الان زدم منفی بود؟یعنی امکانش هست زود باشه؟اخه میگن بعد موعد نشون میده که

بیبی چک زیاد اشتباه میکنه انشالله که باشی 

2706