2726

خانوما چه تجربه ای دارین که خیلی مفید بوده توی زندگیتون و تاثیر داشته ؟ من خودم بهترین تجربم این بود که با حرف یه سری از اقوام و دوستام و کلا اطرافیانم ، نه شاد میشم نه غمگین 

دیگه تعریف و کنایشون برام فرقی نداره و خیلی ارامشم بیشتر شد و تصمیمات بهتری گرفتم . حالا تجربه شما چیه ؟ 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.

یه بار رفتم کوه جیغ میزدم صدام اکو میشد خدا میدونه جقدر خرکیف شده بودم شمام امتحان کنید

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چه طوری عزیزم؟با تمرین؟

گفتم دوستت دارم گفتی دلیلت چیست؟گفتم به حکم عقل دوستت دارم عقل نهیبم زد مگر عشق از تو جز خاکستری گذاشته که من را امضای ان مینامی ،خندیدی گفتم نخند به حکم احساس دوستت دارم ،حس  نگاهی سخره امیز بر جانم انداخت که تو من زیر پای غرور هر کس و نا کسی له کردی انوقت دلیل بر مدعایت شدم ؟چشمانم اشکبار شد و تو پیروزمندانه من را نظاره کردی دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست چیزی ندارم تا خود را به تو ثابت کنم روزگاری سینه ای داشتم پر از شور اما حال خاکستریت که که بوی سوختنش شهره ی عالمیانم کرده،قلبی داشتم پر از نبض جوانی اما امروز انقدر ترک خورده که که حتی نمیتوان التیامش داد  ، دست هایی داشتم ،اصلا خودت بیا بیا دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست ، نازنینم من تو را بی هیچ دلیل و حجت و برهانی   دوست دارم میشود بی دلیل دوستت داشت ؟

یسری تجربه نزدیک به مرگ همسرمو داشتم و باعث شد قدر تک تک لحظات بودنشو بفهمم لحظه به لحظه لذت ببرم از دیدنو بودنش

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
یه بار رفتم کوه جیغ میزدم صدام اکو میشد خدا میدونه جقدر خرکیف شده بودم شمام امتحان کنید

واااای ارهههه من یادمه اولین بار شاید شیش هفت سالم بود 

گرخیده بودم فکر میکردم دیو توی کوه 😐😐😐😐 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.
2706