1507
1411

سلام 

دکتر زنان برام ازمایش هورمونی نوشته گفتن حتما روز دوم یا سوم قاعدگی باشه

فردا روز سومم میشه

واسم قرص دوفاستون نوشتن برا سه ماه حالا نمیدونم منظورش این بود اول آزمایش بدم بعد قرصا رو بخورم یا بعد از سه ماه که قرصا رو خوردم آز بدم 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

دوفاستون برای منظم شدن پریوده.شما فردا آزمایشتون رو بدید

‌نگاهش میکردم!پیراهن گشاد و بلندی پوشیده بود به رنگ صورتی با گلهای سفید.در چشمان من به طرز زیبایی پیراهنش دلبری میکرد.پیراهن صورتی بارداری!خانم باردار که میبینم خودرا جای او میگذارم و سنگین راه می‌روم!خانم باردار که میبینم در رویاهایم مانند اوهوس خوراکی های مختلف میکنم!خانم باردار که میبینم در رویاهایم با همسرم برای نوزاد خیالی ام اسمی زیبا انتخاب میکنم!!خانم باردار که میبینم دست بر روی شکم میگذارم و با کودک خیالی ام حرف میزنم!وقتی به زایمان فکر می‌کنم دردش را حس میکنم***اما در قلبم!!جایی نزدیک به محلی که برای فرزندم خالی گذاشته ام تیر میکشد💔خانم باردار که میبینم با خود می‌گویم  وقتی من هم صبرهایم نتیجه داد به بازار می‌روم و آن پیراهن زیبای یاسی رنگی که برای بارداری انتخاب کرده بودم را می‌گیریم!!من امیدوارم که خود را در آینه با آن پیراهن یاسی بارداری می‌بینم!!پیراهن یاسی بارداری من

چکار کنم هر چی زنگ میزدم مطب بپرسم روزای قبل اصلا جواب ندادن 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

ممنون ماه پری جان 

نظر بقیه چی هست؟

1473
ممنون ماه پری جان  نظر بقیه چی هست؟

😘😘خواهش میکنم گلم.خودم قبل از عید انجام دادم این آزمایشو

‌نگاهش میکردم!پیراهن گشاد و بلندی پوشیده بود به رنگ صورتی با گلهای سفید.در چشمان من به طرز زیبایی پیراهنش دلبری میکرد.پیراهن صورتی بارداری!خانم باردار که میبینم خودرا جای او میگذارم و سنگین راه می‌روم!خانم باردار که میبینم در رویاهایم مانند اوهوس خوراکی های مختلف میکنم!خانم باردار که میبینم در رویاهایم با همسرم برای نوزاد خیالی ام اسمی زیبا انتخاب میکنم!!خانم باردار که میبینم دست بر روی شکم میگذارم و با کودک خیالی ام حرف میزنم!وقتی به زایمان فکر می‌کنم دردش را حس میکنم***اما در قلبم!!جایی نزدیک به محلی که برای فرزندم خالی گذاشته ام تیر میکشد💔خانم باردار که میبینم با خود می‌گویم  وقتی من هم صبرهایم نتیجه داد به بازار می‌روم و آن پیراهن زیبای یاسی رنگی که برای بارداری انتخاب کرده بودم را می‌گیریم!!من امیدوارم که خود را در آینه با آن پیراهن یاسی بارداری می‌بینم!!پیراهن یاسی بارداری من

سرچ که کردم نوشته بود قرصای هورمونی رو آزمایش تاثیر میذارن پس الان برم بدم دیگه 

یعنی دوباره بعد قرصا هم باید از بدم؟؟ ازمایششم خیلی گرونه 

قرص دوفاستون رو گفت شبی دوتا بخورم یعنی دوتا رو همزمان بخورم؟ تا حالا نخوردم کسی خورده که بدونه 

سرچ که کردم نوشته بود قرصای هورمونی رو آزمایش تاثیر میذارن پس الان برم بدم دیگه  یعنی دوباره ب ...

آزمایش چیه ؟؟؟

اول آزمایشوبده 

امروز 1397/12/2صدای قلب نینی کوچولوموشنیدم😍😍😍😍خاله هابرای نینی تودلم دعامیکنین صحیح وسالم بیادبغلم
1334
قرص دوفاستون رو گفت شبی دوتا بخورم یعنی دوتا رو همزمان بخورم؟ تا حالا نخوردم کسی خورده که بدونه  ...

هردوازده ساعت من خوردم

امروز 1397/12/2صدای قلب نینی کوچولوموشنیدم😍😍😍😍خاله هابرای نینی تودلم دعامیکنین صحیح وسالم بیادبغلم

مهربان بانو جان قرصام الان وقتش نیست گفت از روز شانزدهم قاعدگی

آزمایش چیه ؟؟؟ اول آزمایشوبده 

آزمایش هورمونی زنان آخه پریودیام خیلی شدیده و تخمدان پلی کیستیک دارم که با سونو دید و این آزمایشو نوشت

آزمایش هورمونی زنان آخه پریودیام خیلی شدیده و تخمدان پلی کیستیک دارم که با سونو دید و این آزمایشو نو ...

هزینش چندمیشه ؟؟من پارسال دکترم کلی آزمایش نوشت 270شدبادفترچه منم پلی کیستیکم

1396

پس دیگه فردا برم بدم ممنون از راهنماییتون

اگر قرصا رو بخورم هورمونی هستن روی جواب اثر میذارن و اینکه باید یکماه دیگه صبر کنم 

هزینش چندمیشه ؟؟من پارسال دکترم کلی آزمایش نوشت 270شدبادفترچه منم پلی کیستیکم

هزینش درمانگاه نیمه خصوصی گفت بالای سیصد ت میشه ولی خودش،گفت برو خصوصی که حتما دوبرابره دیگه

البته گفت قرص متفورمین هم بخور ولی گفت اگه نمیخوای باردار شی مهم نیست نخواستی،نخور

دوفاستون فک کنم باید از روز شانزدهم یا چهاردهم سیکل قاعدگی شورع کنی تا یازده شب

بله روز شانزدهم بمدت ده شب ولی،گفت دو عدد بخور 

1457