2726

عزیرم دنبال دردسری؟ 

چون هر چی بگیم ممکنه شما هم نگرانش بشی

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگرن در ۴ ماهه‌ی اول     هموروئید     ولی تهوع و بیزاری از غذا و حال به هم ...

ای وای هموروئید چراااا

چکارش کردی تو بارداری

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

[QUOTE=67885282]بزرگترین مشکل من اینه استراحتم‌کمه خوابم نمیبره سخت میخوابم چون عادت دارم دمر بخوابم دارم عذاب میکشم[/QUOT

زدی تو خال من بزرگترین مشکلم درحال حاضر همینه

بالش و متکا رو امتحان کردی ؟ 

من ضعف و بیحالی و سردرد آزارم‌میده

اوایل تهوع داشتم ولی زیاد نه

تو‌بارداری قبلیم شرایطم بهتر بود

ولی هرچقدر اذیت بشیم فدای سر بچه هامون

فقط صحیح و سلامت باشن

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
میگرن در ۴ ماهه‌ی اول     هموروئید     ولی تهوع و بیزاری از غذا و حال به هم ...

هموروئید خیلی سخته من مستعدش هستم هرمدت یبار دچار تورم و خونریزی میشه 

اما توبارداری خیلی مراقبم 

خداکنه دیگ سراغم نیاد

[QUOTE=67885282]بزرگترین مشکل من اینه استراحتم‌کمه خوابم نمیبره سخت میخوابم چون عادت دارم دمر بخوابم ...

آره حتی شوهرم میره رو‌زمین میخوابه که همه تخت مال من باشه راحت باشم

اما اصلا نمیشه پدرم دراومده

ترس و نگرانی تا دلت بخواد هست 

درداستخوان  دنبالچه با سن هم دارم ولی

هیچ چیز به اندازه اینکه همش هس کنی یچی تو گلوت گیر کرده نیسهرکاری میکنم خوب نمیشه آبم میخورم هیچ تغییری نمیکنه نمیدونم چرا اینطوریه

بزرگترین مشکل من اینه استراحتم‌کمه خوابم نمیبره سخت میخوابم چون عادت دارم دمر بخوابم دارم عذاب میکشم

منم اصلا نمی تونم بخوابم بیست هفته هستم بی خوابی کلافه ام کرده 😭😭

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

خانوما شما هم تو نذر ما شرکت کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2041725/نذر-100-هزار-صلوات-هدیه-با-باب-الحوائج?postId=67841325

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم
ای وای هموروئید چراااا چکارش کردی تو بارداری

چون یبوست شدم و تجربه نداشتم که چه کار کنم. تو بارداری خیلی شایع هست این مشکل که یه دلیل‌اش هورمون پروژسترونه که دیواره‌ی رگ‌ها رو نازک می‌کنه. ۴ ماه‌ام بود که جراحی کردم برش داشتم راحت شدم 

2706