1147
44
عنوان

شده احساس شكستگي و پيري كنيد؟؟

291 بازدید | 41 پست

ديشب پسر ٤سالمه دوربين و برداشت و گفت ميخوام ازت عكس بگيرم بعدش كه عكس رو ديدم جا خوردم چرا اينقدر داغون و شكسته من كه بهترين مو رو داشتم الان يه موي بي حال دارم مني كه هميشه از خود تعريف نباشه همه ميگفتن خوشگلم و خوش لباس الان يه هيكل داغون و يه شكم گنده و صورتي شكسته از ديشب قلبم. گرفته 

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

هر كي از بيرون به زندگيم نگاه كنه به نظرش خوشبختم اما نيستم تحصيلكردم تك دخترم شوهرم وضع مالي خوبي داره اما هميشه تنهام شوهرم درگير كاره منم و يه بچه كه داغونم كرده خونه موندن هاي مداوم خسته ام كرده جهرفايده داره صدمدل كيف و كفش و مانتو و شوميز داشته باشي واجلي هيج جا نري

اره

وقتی بزرگ شدنِ  دختر پسرهای کوچولویی که بدنیا اومدن و بچگیاشون رو یادم میاد، میبینم؛ میگم اوه من واسه خیلیییی وقت پیش هستم

احساس پیری میکنم

فکر کن خواهرزاده م الان یه مردِ بیست شش ساله ست😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      
1125
شايد چاق شدم شايد چون مدام حرص ميخورم و غصه ميخورم

خوب لاغر کن عزیزم☺

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      
دیگه همینه گذر عمره بچه ها بزرگ میشن ما پیر میشیم  برا شما بیشتر خستگی روحیه  الان تو سی ...

بعضیا رومیبینی بعدچندسال والله اصلا تکون نخوردن تازه بهترم نشدن

خدایا صداموبشنو چرا ؟؟؟؟

خب عزیزم یه كمم برای خودت وقت بزار و به خودت برس از روز اولم بهتر میشی، سرگرم زندگی شدی خودت و ول كردی، تو دوران متاهلی و بچه داری آدم وقت نمیكنه مث مجردی به خودش برسه! بعدم سن یكم بالاتر بره خواه ناخواه آدم یكم تغییر میكنه عزیزم نگران نباش

1167
خب عزیزم یه كمم برای خودت وقت بزار و به خودت برس از روز اولم بهتر میشی، سرگرم زندگی شدی خودت و ول كر ...

اينقدر سخت بجه داري كردم و پسرم اذيتم كردم له شدم ديگه مهسايي نمونده اصلا نميدونم چيكار كنم

هر كي از بيرون به زندگيم نگاه كنه به نظرش خوشبختم اما نيستم تحصيلكردم تك دخترم شوهرم وضع مالي خوبي د ...

شما چرا سرکار نمیری میتونید بچه رو مهد بذارید 

در کل بگم قدر داشته هاتونو بدونید من الان باردارم امینوسنتز شدم هفده روزه منتظر جوابم اصلا ارامش ندارم 

الان میگم فقط این اضطرابم تموم شه 

منم سروکله زدن با یه پسر شیطون چهارساله رو دارم تحصیل کردم ولی شاغل نیستم وکسیو ندارم خیلی تنهام 

فقط سلامتی وارامش بنظرم بالاترین نعمته

تو کشور ما همه همین هستند. برادر من یه آدم عصبی و بداخلاق و اخمو بود و مدام سرفه می کرد و ریه اش حساس بود‌ و مدام سر پسرش داد می زد و حوصله اش رو نداشت. الان آلمان زندگی می کنه خدا رو شکر یه آدم شاد و سرزنده و خوشرو و خوش اخلاق شده. همه ما اینجا محکوم به افسردگی و بدبختی و استرس هستیم

من سی و نه سالم تموم شده 

بعد زایمانم خیلی بد شده بودم کم کم دارم جمع و جور میکنم خودمو 

بله که الان با حتی پنج سال قبل خیلی فرق داره ولی آدم همیشه باید به خودش برسه و از سنی که توش هست لذت ببره 

اما مهمترین پیشرفت چیز آگاهی و درک هست نه پسرفت ظاهر . یعنی اول اون بعد این. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
اينقدر سخت بجه داري كردم و پسرم اذيتم كردم له شدم ديگه مهسايي نمونده اصلا نميدونم چيكار كنم

از یه جای کوچیک  شروع کن کم کم سرحال میشی و تغییرات اساسی شروع میکنی. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
1170