1265
1273
عنوان

در راستای تاپیکهای بهار خانم

249 بازدید | 17 پست

من اصلا کاری ب ایشون ندارم فقط میخوام ب ی عده ک میگن مادرت چطور نفهمیده بگم شما ک مادرش رو نمیناسید شاید ی ن بینهایت ساده باشه یا شاید اصلا رابطه دوستانه با دخترش نداره 

بخدا هستن اینجور ادما نمونش مادر زن داداشم ک انقدر ب فکر خودش هست ک اصلا و ابدا دخترشو نمیبینه چ برسه ک بخواد باهاش حرف بزنه بخدا زن داداشم هرمشکلی داشته باشه با ما در میون میزاره اصلا روی مامانش حساب نمیکنه

یا ی نمونه دیگش مادرشوهرم ک ی خانوم بسیار ساده و بی سیاست هستن ک تو دوران عقد از هیچ مشکل دخترش سر در نمیاورد 

مطمئنم اگه یکی از اینا هم جای مادر بهار بودن از بارداری دخترشون خبردار نمیشدن

شاید بهار هم با مادرش رابطه صمیمی نداره ک اینجوری دچار مشکل شده

اتفاقا آدم ساده بسیار بسیار از بی آبرویی و حرف مردم میترسه .

پس بیخیال اون شکم گنده ی دخترش نمیشه!

اصلاً نمیدونم اینهمه اصراااارتون برا راست گفتنش چیه؟!

کم از این دست تاپیکای دروغ اینجا ندیدیم

جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا ،انگلیس وفرانسه و امارات در حال برگزاری است !....مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند....‏"کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است ! ..نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                       مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢...............                           خدایا ؛ نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار                    ******اللهم عجل لولیک الفرج*******                                 امام علے (ع):در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد....

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

من فقط داستانشو خوندم نظراتو نخوندم..اصلا راست یا دروغ چرا انقد دربارش بحث میکنین اگ باور کردین کمکش کنین اگر نه دیگ کاریش نداشته باشین..بیکاریم بد دردیه

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد

ینی ۹ ماهه حاملس هیچکسم نمیدونه ؟! مگه میشه 😵😵😵😵😵😵

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♂♀بزودی زود تیکرِ منم واقعی میشه یه صلوات مهمونم کنید ک سخت محتاجِ دعاتونم اخه واسه بچه ی اولم بدون هیچ مشکلی سه سال تمام انتظار کشیدم .امیدوارم بچه ی دومم واسه اومدنش اینهمه ناز نداشته باشه .انرژی➕یادتون نره عشقا منتظر تاپیک بی بی چکم باشید ایشالا دامنِ همه منتظرا سبز بشه.الهی آمین  
ببین بشنو و باور نکن مادر ادم حامله که شده مگه میشه دو هفته دیگه زایمانش باشه مادرش نفهمه😶

مامان من

سر دومیم هر روز میومد میگفت اشتباه میکنی باردار نیستی😂😂😂

برای خوشبختی و آرامش و سلامتی مادر و خواهرم لطفا صلوات  بفرستید
در مورد این کاربر خواهشا ازش دفاع نکنید خونه خراب کن جای دفاع نداره !! همین ....

😑

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
8
1263

عزیزم ولی ایشون مادرش گفته چرا انقدر چاق شدی ؟ یعنی به دخترش توحه میکنه تو تاپیک های قبلش گفت مادرم برای شوهرم عیدی کت و شلوار مییخواست بگیره پس قضیه ایینکه به دخترش اهمیت نده هم منتفی میشه

برای 

کارش ازاول اشتباه بوده.واسه اینه من رابطه ازاددختروپسرودوست ندارم .حالا بعصیا زیرکن دم به تله نمیدن بعضیام اینجوری .راست ودروغش باخودش ولی

من خودم توعقد ۴ ماه ونیمم بود نمیدونستم اصلا.ولی همیشه مامانم میگفت ...شکمت بزرگ شده یه فکری براش بکن😶یبار خالم بهم گفت .نمیدونم چطور تصمیم گرفتم برم دکتر که معلوم شد باردارم.۱۰ سال پیش

باااااااااااااانو هسسسسسسسستم.☺