2726
عنوان

خدمتکار شخصی چه خووبه

35587 بازدید | 182 پست

دیروز یه مراسم مهمونی عصر بودیم یه دوست داشتم دو سال ازدواج کرده با یکی اومده بود بعد فهمیدم خدمتکارشه میگفت صبح میاد ظرف میشوره غذا درست میکنه جارو و...تا غروب

وای منم دلم خواست خخ

همه کاراش رو هم بهش میگفت هرچی فکر کنید

دوس دارید شما هم یا کسی سراع دارید داشته باشه 

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

خودشم جوون بودها هم خدمتکارش

هرکاری به اون میگفت پاشو کیفم بیار این بزن به شار ژ و...!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خیلی خوبه، منم میخام

خخخ منم

مثل یه کنیز بود واسش

نمیدونم چقدر پول بهش میده

برا  ما حامله ها خوبه😀😀😀

عالیه  

خخخ منم مثل یه کنیز بود واسش نمیدونم چقدر پول بهش میده

چقدر بد حرف میزنی کنیز  

منم وضع مالیم مشکلی نداره ولی دلم نمیاد هی به یکی دستور بده فقط هفته ای یه بار یکی بیاد کارارو انجام بده بره نه اینطوری گناه دارن  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
همون کارگر ماهی یکبار از سرمم زیاده کلفت نخواستم😁😁

نه این خووبه مبوه هم پوست بگیره واسمون   

من اصلا نمیتونم هم این که خوشم نمیاد یکی دیگه تو خونمون باشه و به وسایلمو دست بزنه هم نمیتونم دستور بدم 

دستور بدم گریم میگیره

کارای خونه رو هم خیلی دوس دارم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
خخخ منم مثل یه کنیز بود واسش نمیدونم چقدر پول بهش میده

بنظرم خیلی مسخره س ک یکی بجات کاراتو انجام بده ینی چی برو کیفموبیار مگه خودش دست و پا نداره؟؟؟بعدشم کلمه ی کنیز چقد بده....البته تو خونه براکارای خونه خوبه هاااا ولی کارای شخصی ن

چقدر بد حرف میزنی کنیز     منم وضع مالیم مشکلی نداره ولی دلم نمیاد هی به یکی دستور بده فق ...

منم اونجا بد رفتار نکردم بابا ولی باور کن.مثل خدمتکار دربست بود واسش

2706