2733
2734
عنوان

سر کتاب وفال🙄

1080 بازدید | 46 پست

سلام دوستان ب فال و سر کتاب اعتقاد دارین؟؟تا حالا پیش اومده پیش گویی ها برای شما درست از اب در بیاد؟؟

گــوش کن ب مــننن🖤👸🏻هیچـوقت،هیچوقت به هیچ چیزو و هیچکس تو زندگیت تکیه نکن به جز خودتتت..خوب؟؟منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستت رو بگیره...👸🏻♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یبار رفتم یه حرفایی زد که هنوز داغونم دیگه توبه کردم برم

فقط سپردم دست خدا

"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

بله من قبلا اصلا اعتقاد نداشتم اما ازوقتی ک دوستم رفت سرکتاب باز کرد و اینه بینی کرد و متوجه شد ک عمش بختشوبسته و با گرفتن دعا درعرض یک ماه بعد عقد کرد

شدید معتقد شدم ک هست

2738
بله من قبلا اصلا اعتقاد نداشتم اما ازوقتی ک دوستم رفت سرکتاب باز کرد و اینه بینی کرد و متوجه شد ک عم ...

دخترعموم هم اینکارارو کرده .اما ازدواج نکرده هنوز😢شما پیش کی رفتی؟

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم

سر کتاب درسته اونم تا حدودی،اما فال کاملا اشتباهه از پایه،تا به خال وقت و پول خداروشکر سر فال نداشتم،اما اینا موکل دارن،یه سریاشون،جنها هم راست و دروغ و باهم میگن،و همیشه از گذشته شما خبر میدن نه آینده،چون حتی جنها هم قادر به دیدن آینده نیستند،واسه همینه هرکی فال میگیره میگه از گذشته ام همه چی رو راست گفت،و اینکه ورود به همچین جاهایی واقعا خطرناکه،چون جنها در رفت و آمدن،و اینکه چون مدام آدمهای بدبخت و مشکل دار میان اونجا،پر از انرژی منفیه که قطعا وبال بقیه هم میگیره

شماره فالگیر خوب اگ داریدم بدید منم نیاز دارم

گــوش کن ب مــننن🖤👸🏻هیچـوقت،هیچوقت به هیچ چیزو و هیچکس تو زندگیت تکیه نکن به جز خودتتت..خوب؟؟منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستت رو بگیره...👸🏻♥
2706