2726

سلام دوستان گل نی نی سایتی.وقتتون بخیر.عیدتون هم مبارک.عید غدیر بزرگترین عید شیعه بلکه تمام مسلمانان هست.

واقعه‌های عظيم (مثل مبعث، شب قدر، عید غدیر و ...)، مثل خورشيد هستند که يک عدد بيشتر نيست ولی هر روز طلوع مجدد دارد.
در عید غدیر در هر سال، درهايی باز می‌شود که در غير غدير باز نمی‌شود؛ لذا روزه روز غدير فضيلت شصت سال روزه را دارد که اين شصت سال، مالِ سال اول نيست؛ بلکه هر سال اين روزه، اين فضيلت را دارد.
اين فضيلت، قراردادی نيست. اين ظرف، ظرف خاصی است که عبادت در آن با فضيلت بيشتری واقع می‌شود.

فردا ما رو از دعای خیرتون بی بهره نذارید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدایا ممنون که منو شیعه افریدی

😍

الحمدلله و البته مسئولیت سنگینی هم داریم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
😍 الحمدلله و البته مسئولیت سنگینی هم داریم.

هر نعمتی بارسنگینی از مسؤلیت به همراه داره

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
جورشدن وسیله ازدواجم+امضام لطفااااااا دعام کنید 😢😢😢

انشاالله که به حق آبروی حضرت علی به زودی مشکلتون حل میشه.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

توکل به خدا. من چهارده تا صلوات برات میفرستم گلم🌹🌹

الهی ک هرچی ازخدامیخوای بهت بده گلم التماس دعاااا🌹

خدایا شکرت شکرت شکرت بابت همه چی مرسی ک حواست بهم هست ❤️
انشاالله که به حق آبروی حضرت علی به زودی مشکلتون حل میشه. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ممنونتم گلم الهی ک هرچی ازخدامیخوای بده التماس دعا 🌹

خدایا شکرت شکرت شکرت بابت همه چی مرسی ک حواست بهم هست ❤️

انشاالله به زودی عید غدیر رو در زمان ظهور حضرت جشن بگیریم و شاهد گسترش عدالت علوی باشیم.

دوستان گلم حضرت علی مصداق بارز کلمه و صفات مومن که در قرآن ذکر شده هستند.اگر تونستید امشب و فردا سوره توحید رو قرائت کنید و به حضرت هدیه کنید.قطعا بدون جواب نمبذارند.

2706