2726

امروز کلی خلط بالا اورد بردمش دکتر گفتم ابریزش بینی داره با خلط سینه داره خلط بالا میاره بهم شربت تهوع داد با قطره سدیم کلرید بریزم تو بینیش.برا خلط چیزی نداد الانم که تب کرده

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم.حدودا پنج سی سی یا یک قاشق غذاخوری سرخالی بهش بدید.ان شاءالله که تبش پایین میاد.سعی کنید ...

سرنگ دارم 5سیسی بدم؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

اگه سرش خیلی داغه حتما دستمال خیس روپیشانی اش بزار فقط دستمال روخوب بچلان که آب نداشته باشه تو گوشش بره بعد سوره نور روبخوان وبهش فوت کن تبش پایین میاد 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
تب 39/5شده

سریع بهش استامینوفن بدید پنج سی سی.دست و صورتش رو با آب ولرم بشودید.لباسش رو هم کم کنید.هوای خونه هم گرم نباشه.پاهاش رو با آبغوره بشورید.دعای نور هم مرتب بخونید.انشاالله که بهتر میشه.

اگر شیاف دارید که خیلی بهتر از شربته.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

اگه شربت هست همون  چهاریا پنج سی سی  اگه قطره هست ببست قطره ..پتونکش روش.خنک نگهش دار..شکمش رو دست بزن وبااب شیرپاشویه کن قطره بینی رو استفاده کن برا خلط  وسرفه خوبه  میاره بیرون..حواست بهش باشه.اگه زیادتب داره شیاف استامینفون هم استفاده کن زودمیاره پایبن.

تب 39/5شده

دخترم حتما حتما دستمال خیس روپیشانیش بزار چون تب بالا وسر زیا  داغ باشه زبونم لال احتمال تشنج هست با دستمال خیس روپیشونی تب از توسرش بیرون میاد تجربه شده

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر