سلام من دختری۲۱ساله هستم دوساله که باپسری در ارتباطم۲۸ سالشه باقصد ازدواج ایشون از همون اول به من گفتن که منو برای ازدواج انتخاب کردن.ماعاشق هم هستیم.الان کم‌کم میخواد بیاد خواستگاریم  و شرایطش اینه:ماشینش مال خودشو داداششه...خونه نداره...کار درست حسابی هم هنوز گیرش نیومده و پس انداز هم نداره....و یه مشکل پوستی داره که کف دست و پاش پوسته پوسته و خشک و تَرَک برمیداره و زخم میشه تابستونا یکم اذیت میشه بخاطر این قضیه و زمستونا بهتر میشه و این دکتر گفته درمان نداره.(اما من همیشه امیدم به خداست) و اینکه میگه ممکنه بخاطر همین کار درست حسابی گیرش نیاد و شاید نیاز باشه من هم سر کار برم.خلاصه اینکه میگه عروسی هم نمیتونه بگیره و بریم ماه عسل ولی عقد رو با لباس عروس برام میگیره.و بعدش هم  باید فعلا خونه مادر شوهر زندگی کنیم چون فعلا خونه نداره.و مهریه هم میگن ۱۴تا .تقریبا از اون ادمایی هم هست که زیااااد ابراز علاقه نمیکنه و میگه باید دوطرفه باشه مثلا یوقتایی بهش میگم بی احساس میگه مردا زیاد ابراز احساسات نمیکنن این مال زناهست.

منم دانشجوام .حالا سوالم اینه نظرشمادرمورد ازدواجم با ایشون چیه؟

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا منو عشقمو به هم رسوند آخرش...بعداز کلی سختی😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چی دلت میگه انجام بده

بابا لنگ دراز عزیز: تو هرگز جوابم رو ندادی  در حالیكه خیلی مهمه. تو كچلی؟ دقیقا طرح ریخته بودم كه تو چه شكلی هستی _به صورت دلخواهم _ تا اینكه رسیدم به سرت ، و دیگه گیر كردم. نتونستم تصمیم بگیرم كه موهات سفیده یا سیاه یا یه كمی خاكستری و یا هیچكدوم .
2731

اگر عاشقشی با مشاور صحبت کن عزیزم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

عزیزم ما که ایشونو نمیشناسبم اما بی پولی خیلی مشکلات و ناراحتی ها با خودش میاره منزل مادر شوهرم که دیگه واویلا و در آخر ۲۱ خیلیییی جووونه اگر عمو میخواهید چند سال صبر کن شرایط ایشون بهتر شه

2706