2733
2734
عنوان

اضافه وزن در بارداری

785 بازدید | 55 پست

سلام.من قدم ۱۶۱هست و وزن قبل بارداریم ۶۰کیلو بود .الان هفته ی ۲۰هستم.و ۶کیلو وزن اضافه کردم.

نگران ۲۰هفته ی بعدی هستم.میترسم خیلی چاق بشم و دیگه نتونم تکون بخورم.از ماه پنجم بارداری به بعد وزنتون چقدر بیشتر شد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک بر سر من در کل ۷ کیلو اضافه کردم 

دیشب رفتم دکتر نوبت داده برا هفته ی دیگه منشی یه نگاه بهم میکنه میگه مگه چند ماهته??

میگم اخرشم بعد چشماش گرد شد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731

من ۱۵ کیلو چاق شدم ولی نمیدونم کجاست😂😂😂 هرکی میبینه میگه اصن بدنت چاق نشده فقط شکم داری. جالبه برام

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

۳وعد اصلی رو معمولی میخورم.نه زیاد نه کم.میان وعده هم میوه و سبزیجات و اجیل و شیر و..میخورم.ولی تحرکم کم شده.چون دکتر گفته نباید زیاد راه برم.شاغل هستم.ولی بیشتر وقت ،سرکار نشسته هستم.قبل حاملگی پیاده روی و نرمش میکردم.یه رژیم دست و پاشکسته هم داشتم.برای همین چاق نمیشدم.ولی الان شرایطم فرق کرده و هی چاق میشم

2738
من ۱۵ کیلو چاق شدم ولی نمیدونم کجاست😂😂😂 هرکی میبینه میگه اصن بدنت چاق نشده فقط شکم داری. جالبه بر ...

متاسفانه همه به من میگن چقدر باد کردی.شاید شما قد بلندی مشخص نمیکنه

سنگین نشده بودی؟برات این سی کیلو سخت نبود؟بدنت زیا ترک برنداشته بود؟

نه خیلی خوب بودم     البته من به شدت لاغربودم قبل حاملگیم ۴۷ کیلوبودم باقد۱۷۰    شکمم اصلن ترک نداره  ولی پاهام خیلی ترک داره انگارچنگ زدن     الانم که یازده ماهه زایمان کردم دوباره شدم ۴۷ کیلو😑😑

من ٢٢ هفتم يه كيلو اضافه كردم دكتر گفت خيلي خوب كنترل كردي البته يكمي تپل هستم نميخام خيلي شه

كاش كلا ٨كيلو اضافه كنم تو اين ٤ماه مونده

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
2706