2733
2734
عنوان

بهدنظرتون به شوهرم چه پیامی بدم؟؟

747 بازدید | 41 پست

مجبور شدم تو هفته 30 زایمان کنم و دخترمم زنده نموند به خاطر حاملگی مریضی میگیرم که پلاکت خونم افت میکنه و باید بستری بشم بهش میگن ttp حدود ده روز بستری بودم بعد زایمانم تو بیمارستان بودم و انواع بلاها سرم اومد الان از لحاظ روحی و جسمی و زیبایی و هیکل از هر لحاظ داغون به تمام معنام به خصوص که دکتر بهم گفته که دیگه حق بچه دار شدن ندارم ی پسر دارم و فکر تنهایی پسرم دیونه ام کرده اینکه چرا سهم پسرم بی کسی و تنهاییه از وقتی اومدم خونه خودم کارم گریه است شوهرمم به جای اینکه باهام همدردی کنه هیچی نمیگه فقط میاد مسخره بازی میکنه مثلا جو رو عوض کنه دیشب که دیگه اعصابش بهم ریخت رفت بیرون بهم گفت غمبرک زدی

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢

واسش ظهر اینو فرستادم

تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من
چه جنونی ، چه نیازی ، چه غمی ست ؟
یا نگاه تو ، که پر عصمت و ناز
بر من افتد ، چه عذاب و ستمی ست
دردم این نیست ولی
دردم این است که من بی تو دگر

از جهان دورم و بی خویشتنم
پوپکم ! آهوکم
تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم
💔

دید ولی ج نداد دلم میخواد بگه حداقل چه مرگته تو دل بی صاحبت چی میگذره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

راست میگه دیگه

اینا همه آدم تک فرزندن 

بی کسی و تنهایی چیه😐

الکی خودتو اذیت میکنی 

برو روانشناس احتمالا افسردگی گرفتی چون بچت هم متاسفانه از دست دادی

اونم ناراحته عصبانیتتو سر اون خالی نکن گناه داره

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738

واه دختر چه دیوونهدای😂😂تنهایی به تک فرزندی نیست که بابا اکثر دکترای زنان زایمان یه بچه دارن.همین یکی موفق باشه بهتره از کارخونه جوجه کسیه .چرا دویت دارین خودتن به هزار بدبختی بدین الان بچه کم کلاس داره.خوش باش با خودت و شوهرت.اصلا بچت شاید دختر باسه چقد تنهایی رو میتونه واسه پسرت پر کنه.

خب داره سعی میکنه حال و هواتو عوض کنه بنده خدا خودتم یکم باهاش راه بیا

میدونم ولی دست خودم نیست یاد گذشته میافتم چه امیدوارزوها داشتم بلاهایی که سرم اومد 

راست میگه دیگه اینا همه آدم تک فرزندن  بی کسی و تنهایی چیه😐 الکی خودتو اذیت میکنی  بر ...

همه اش گریه میکنم پسرم دیروز میگفت مامان گریهدنکن باهام حرف بزن اما این دریغ از این حرف که این مرد بگه

واه دختر چه دیوونهدای😂😂تنهایی به تک فرزندی نیست که بابا اکثر دکترای زنان زایمان یه بچه دارن.همین ی ...

اره دیوونه شدم دیوونه

عزیزم میدونم سخته خیلی ولی برای ارامش خودت هم که شده یه بچه از پرورشگاه بیار 😔

فکر نکنم به من بچه بدن من دلم دخترمو میخواد وقتی میبینم بعضیا چه راحت دوتا و سه تا دارن و بچه من تک ووتنها روانی میشم😢

واسش ظهر اینو فرستادم  تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی ، چه نیازی ، چه غمی ست ؟ یا ...

عزیزم شوهر من تک فرزنده بخدا بهتره.من قصددارم دیگ بچه نیارم ی دختر دارم خداروشکر.ایطور ته ای گرونی حداقل از پس خواسته ها ی بچه هم ب زور بر میایم 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2706