2726
عنوان

بهترین یا سخت ترین قسمت دوران بارداریتون رو به خاطر دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13767 بازدید | 154 پست

سختی ک زیاد بود حالت تهوع و تنگی نفس وتکرر ادرارو....ولی سخت ترین قسمت بارداری من احساس گرمایی بود ک داشتم.یه چیز وحشتناک.عطش وحشتناکی داشتم.همش گرمممم بود.واییی چقدر بد بود.همش زیر کولر بودم.از کف دست و پاهام اتیش بیرون میومد.دلم میخواست چندتا تیکه یخ به دستم ببندم

همش به شوهرم میگفتم منو ببر ییلاق.بریم یه جای خنک یه جای سردددد.

واقعا این قسمتش خیلی منو اذیت کرد.یادم ک میاد گرمم میشه

بارداری اول و دومم زایمان زودرس بود،هفت ماهه و شش ماهه و ناموفق،،واس همین بارداری سومم بخیه زدن به رحم ام،،،و نه ماه تمام بخاطر پسرم زندانی و استراحت مطلق شدم،،،خدا خواست و من هم طعم شیرین مادر شدن را چشیدم و همه ی سختیام وزندانی بودنام رو تخت یادم رفت،،الان پسرم ۱۸ماهشه،،شلوغ،،بازیگوش،شیطون،،

بهشت هم کمه برای مادری که دوساعت تلاش میکنه برای خواب پنج دقیقه ای کودک😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوران بارداری خیلی بدی رو گذروندم

همش استرس داشتم

چون باآی وی اف باردارشدم خیلی شرایط سختی بود

بدتر اون اینکه تو بیست هفتگی دوقلوهام سقط شدن اونم ب صورت طبیعی...خدا برای هیچکس این روزا نیاره

عذاب آوره😢

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا
2728
بهترین قسمتش شنیدن صدای قلبش برای اولین بار و سونوی یکی مونده به آخر که با شوهرم رفته بودیم و صورتش ...

تو مسافرت مشکلی برات پیش نیومد؟؟

با چی رفتی مسافرت؟ماشین شخصی؟؟

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا