2726
عنوان

بهترین یا سخت ترین قسمت دوران بارداریتون رو به خاطر دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13767 بازدید | 154 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولش یکم حالت تهوع داشتم

بعدش خوب بودوشوهرم همش ذوق داره که دخترمازودتردنیابیار

سختیشم انگاریک دوهفته س الانم درددارم کمردرددارم 

میخام فرداعصربرم دکترببینم زودترسزارینم نمیکنه 

من برا ویار یه شب در میون بیمارستانم😁  هفته سیزدهمم دوسه روزه بهتر شدم

من این ماه اخریکبارخیلی حالم بدبودودردداشتم ولک رفتم دکترتارفتم دکترخوب شدم شوهرم ازبس مسخرم کرددیگه نرفتم دکترالانم.درددارم بخاطراینکه مسخرم میکنه که هیچیم نیست ونگه نازمیایی نرفتم دکتر

قشنگ ترين قسمتش روزي ك رفتم سونو انومالي

تلخ ترينش هم شب روزي ك سونو انومالي داده بودم،يدفعه كمر و زير شكمم شديد درد اومد

انقباض و درد زايمان بود در واقع،از همون موقع امپول ميزنم 

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍

ویار شدید و خونریزی ناگهانی تو ماه سوم خاطره بدو ترسناکم بود

و وقتی دکترم تو مطب خودش با دستگاه سونوش نشونم داد و گفت ای جونم دوتا نی نی داری قشنگترین خاطره دوره بارداریم بود...

خدا شکرت، خودت میدونی چرا... 

سلام من یه داروی فوق العاده عالی دارم ترکیبیه و در داروخانه ترکیبات انجام میشه.برای درمان فوری شقاق سینه واسه خانومهایی که تو دوران شیردهی دچار مشکل ترک سینه میشن.خواستید به شماره 09358325714 تماس بگیرید.قیمتش فعلا 50 تومنه.با ارسال رایگان و تحویل درب منزل

بهترین قسمتش وقتی بود اولین بار صدای قلبشو شنیدنم. انگار با اسب میتاخت توی دلم. نمیدونی چه حس فوق العاده ای بود. یه بارم رفتم سونوگرافی ماههای آخرم بود انقدر تو دلم وول خورد و سر خورد یه جا واینستاد که دکترم خندش گرفته بود . میگفت دنیا بیاد چه آتیشی بشه. واقعا هم شد. ماشالله ثانیه بند نمیشه. همش در حال خراب کاری و شیطنته. بدترین هم حالت تهوع هام بود. هر روز صبح دو سه بار بالا میاوردم.  چهار ماه اول پنج کیلو کم‌کردم.

گل همیشه بهارم.

سقط جنین چیست؟ اگر قبل از هفته ۲۰ بارداری، بارداری خود به خود متوقف شود، بارداری شما سقط جنین است. در حقیقت، بیش از ۱۵٪ حاملگی ها به سقط جنین پایان می دهد. با این حال، اگر شما سه سقط جنین متوالی در سه ماهه اول یا دو بار اول در و یک بار در سه ماهه دوم داشته باشید، ممکن است یک وضعیت اساسی ایجاد کنید که موجب ناکارآمدی تکراری شود. سقط جنین، هر دو ذهنی و جسمی، آسان نیست. خوشبختانه، می توانید اقدامات پیشگیرانه ای برای جلوگیری از وقوع سقط جنین انجام دهید.

برای درک چگونگی اجتناب از سقط جنین ، مهم است که ابتدا در مورد افرادی که بیشتر از سقط جنین در معرض خطر هستند بیشتر بدانید. در حالی که درست است که از دست رفتن بارداری برای هیچ دلیلی ظاهری اتفاق نمی افتد، عوامل خاصی وجود دارد که باعث افزایش احتمال سقط جنین شما می شود.

سلام مادر

2706