2726
عنوان

خانمایی که تجربه بچه داری دارن یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 43 پست
از خواهرم شنیدم که اگه میخای بچه رو از پوشک بگیری واقعا باید بگیری و حتی موقع خواب هم نبندیش وگرنه ب ...

ممنون گلم من خونه کسی میرم یا دوروز اینا خونه بابام هستم کلا پوشکه همینام روندش رو کند کرده حتما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون گلم من خونه کسی میرم یا دوروز اینا خونه بابام هستم کلا پوشکه همینام روندش رو کند کرده حتما

آره حتما همینطوره.. من همین خواهرم تو یه هفته بچه هاشو از پوشک میگیره و کل این یه هفته هم جایی نمیره

2728
من بچهامو یک سال و نیمگی گرفتم. و از وقتی قصد کردم دیگه پوشکشون نکردم.حتی بیرون و خونه کسی. خدارو شک ...

واقعا؟ خیلی عالیه یعنی من الان شبها هم پوشکش نکنم؟ میترسم کثیف کاری کنه

خونه کسی بودین تندتند میبردین دسشویی یا خودشون خبرمیکردن

من تازه دخترمو گرفتم از بی بی دوسال داشت اره داری نزدیک میشی ادامه بده هیچوقت پوشک نبندش دیگه اصلا

یعنی شبا نبندم کثیف کاری نمیکنه؟ نصف شب نمیتونم بیدارش کنم واسه دسشویی

واقعا؟ خیلی عالیه یعنی من الان شبها هم پوشکش نکنم؟ میترسم کثیف کاری کنه خونه کسی بودین تندتند میبرد ...

چون هنوز بچه نمیتونه کنترل کنه باید ببریش من نیم ساعت یه بار میبردم خونه کسی بودم و بیشتر سعی میکردم نرم بیرون شاید یه بار رفتم خونه بابام.  خونه خودمم دو ساعت یه بار میبردم که بچه اذیت نشه

2706