2726

سلام خانمها من دخترم ۲۱ ماهه هست تقریبا دوماهه هی میبرمش دسشویی تا کم کم یادبگیره تو خونه هم‌پوشکش نمیکنم هنوز یاد نگرفته دسشوییش رو اطلاع بده و اگه حواسم نباشه خودشو خیس میکنه و واقعا خستم کرده

ولی این هفته جوری شده که مثلا یبار جیش کنه تا دوسه ساعت خشکه یا بعدازظهرا که از خواب بیدار میشه جاش خشکه ولی قبلا مثلا نیم ساعت یبار خودشو خیس میکرد

میخوام ببینم آیا این میتونه نشانه این باشه که دارم به موفقیت نزدیک میشم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه هنوز فکرکردم اول از پوشک بگیرم تا هوا گرمه

من خودمم میخواستم از پوشک جدا کنم تا هوا گرمه دیدم نمیشه بچم شیر زیاد میخوره معلومه نمیتونه کنترل کنه

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
خیلی زود اقدام کردی بچه رو دچار اختلال احساس میکنی

یعنی چی؟ یعنی دچار استرس میشه؟ خودمم قبول دارم زود بوده بی تجربه بودم بچه بعدی رو میزارم دوسال ونیمه بشه نه خودمو عذاب بدم نه اونو  

من بچهامو یک سال و نیمگی گرفتم. و از وقتی قصد کردم دیگه پوشکشون نکردم.حتی بیرون و خونه کسی. خدارو شکر اصلا خراب کاری نکردن خونه کسی.  و بعد دو سه هفته کاملا یاد گرفتن. حتی از بسته پوشکشون یکی دو تا موند دادم به مهمون بست به بچش.

2706