1147
1226

سلام خانمها من دخترم ۲۱ ماهه هست تقریبا دوماهه هی میبرمش دسشویی تا کم کم یادبگیره تو خونه هم‌پوشکش نمیکنم هنوز یاد نگرفته دسشوییش رو اطلاع بده و اگه حواسم نباشه خودشو خیس میکنه و واقعا خستم کرده

ولی این هفته جوری شده که مثلا یبار جیش کنه تا دوسه ساعت خشکه یا بعدازظهرا که از خواب بیدار میشه جاش خشکه ولی قبلا مثلا نیم ساعت یبار خودشو خیس میکرد

میخوام ببینم آیا این میتونه نشانه این باشه که دارم به موفقیت نزدیک میشم؟ 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

داره ياد مي گيره

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍
1233
خیلی زود اقدام کردی بچه رو دچار اختلال احساس میکنی

یعنی چی؟ یعنی دچار استرس میشه؟ خودمم قبول دارم زود بوده بی تجربه بودم بچه بعدی رو میزارم دوسال ونیمه بشه نه خودمو عذاب بدم نه اونو  

من بچهامو یک سال و نیمگی گرفتم. و از وقتی قصد کردم دیگه پوشکشون نکردم.حتی بیرون و خونه کسی. خدارو شکر اصلا خراب کاری نکردن خونه کسی.  و بعد دو سه هفته کاملا یاد گرفتن. حتی از بسته پوشکشون یکی دو تا موند دادم به مهمون بست به بچش.

1167
از خواهرم شنیدم که اگه میخای بچه رو از پوشک بگیری واقعا باید بگیری و حتی موقع خواب هم نبندیش وگرنه ب ...

ممنون گلم من خونه کسی میرم یا دوروز اینا خونه بابام هستم کلا پوشکه همینام روندش رو کند کرده حتما

ممنون گلم من خونه کسی میرم یا دوروز اینا خونه بابام هستم کلا پوشکه همینام روندش رو کند کرده حتما

آره حتما همینطوره.. من همین خواهرم تو یه هفته بچه هاشو از پوشک میگیره و کل این یه هفته هم جایی نمیره

1220