2733
2734

خانومای مشهدی امروز فهمیدم همسرم آزو اسپرم هستن

یک اورولوژیست خوب تو مشهد میشه معرفی کنین ؟

🌸❤ چادری ها عاشّق تَرند ❤🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام و خسته نباشید. من دانشجوی روانشناسی هستم و پایان نامم راجع به مشکلات ناباروری هست . این پرسشنامه برا کسانی هست که بعد از یک سال تلاش هنوز بچه ندارن یا بچه دارن ولی برای بچه دوم هنوز موفق به بارداری نشدن.میخواستم ازتون خواهش کنم اگر شرایطشو دارید لینک پرسشنامه رو بهتون بدم که برام پر کنید.واگر کسانی رو می شناسید که همین مشکل رو دارند برای اونها هم بفرستید لطفا  

2731
2738
انشالله بحق امشب که عید غدیر هست مشکلتون حل بشه و سریع باردار بشی گلم.خدا ارحم الراحمینه نا امید نشی ...

ممنون عزیزم ...

خیلی خیلی خیلی سخته 

بازم خداروشکر . 

فوقش نشد بچه از جایی میاریم

ممنون عزیزم ... خیلی خیلی خیلی سخته  بازم خداروشکر .  فوقش نشد بچه از جایی میاریم

نهههه انشالله که همسرت خوب میشه بسلامتی و دل خوش خودت باردار میشی.خدا بزرگه.اول راهی هنوز دلسرد نشو.توکل بخدا 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
نهههه انشالله که همسرت خوب میشه بسلامتی و دل خوش خودت باردار میشی.خدا بزرگه.اول راهی هنوز دلسرد نشو. ...

فعلا تو فکر بچه پرورشکاهی هستینم ..

دکتر بدجور دلسردمون کرد 

فعلا تو فکر بچه پرورشکاهی هستینم .. دکتر بدجور دلسردمون کرد 

توکلت بخدا باشه.همسرت باید ازمایش بیوپسی از بیضه بده.شاید انزال پسگرد داشته باشه.چنتا دلیل هست واسه ازو اسپرمیا.زود نا امید نشین .

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
توکلت بخدا باشه.همسرت باید ازمایش بیوپسی از بیضه بده.شاید انزال پسگرد داشته باشه.چنتا دلیل هست واسه ...

اره انشاالله ..

خیلی دعام کن باشه ؟ 

بیشتر برا شوهرم دلم میسوزه 

هی میگه فاطمه تنهام نذاریا ‌... فاطمه سرد نشی ازما ..

2706