2737
2734

دلایل دیگه اش چی میتونه باشه؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر استرس و عفونت نیست یه ایمنی پرامین 25 بخوره با وزیکر 10 میلی گرم دومی. یکم گرونه اگر پیدا نکردی بگو ایرانی شبیهش رو بهت بده ولی اگر از استرس باشه خوب میشه بهترین دکتر هم بری نهایتا اینو بهت میدن من خیلی دکتر رفتم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
فقط حرکت کِگِل رو انجام بده برای بی اختیاری حتما حل میشه روزی سه ست پونزده بیست تایی عضلات ب ا س ن و ...

من اصلا موافق نیستم چون من بدون اینکه برم دکتر این روش رو انجام دادم و بدتر شدم و دکترم گفت اول باید بری دکتر بعد باتوجه به میزان بیماریت بری سراغ درمان و بعضی وقت ها می تونه باعث بدتر شدن بیماری بشه . البته اینو یه متخصص زنان بهم گفت و من انجام دادم که آخرسر با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر رادخواه و الان خداروشکر خوب شدم واقعا خدا خیرش بده واقعا دکتر خوبیه 

2738

من مادرم هم دیابت داره هم حدود دوماه پیش دچار بی اختیاری ادرار استرسی شد. بنده خدا از استرس اینکه یوقت شلوارشو خیس نکنه بیرون، خونه نشین شده بود و نمیذاشت مهمونم بیاد خونمون. افسردگی شدید گرفته بود.

من خودم دیگه داشتم دق میکردم از این روند و کلی دنبال راه های درمانی گشتم. راه های سنتی که اصلا جواب نداد. بدترم داشت میکرد اوضاع رو. ولی به گفته خالم بردمش پیش بیتا سجادی پور خداروشکر تونست با دارو درمانش کنه. هنوز کامل قطع نشده بی اختیاریش ولی فوق العاده نسبت به قبل بهتر شده. ایشالا سر هیچکس نیاد بد دردیه واقعا

فقط حرکت کِگِل رو انجام بده برای بی اختیاری حتما حل میشه روزی سه ست پونزده بیست تایی عضلات ب ا س ن و ...

سلام کاش جواب بدید   بعد چند وقت خوب میشه و نتیجه میده؟ شما اطلاعی دارید کاش ببینید پیام من رو اگه اطلاعات بیشتری دارید میشه لطفا دعوت به دوستی من رو قبول کنید؟!

سلام. یکی از دوستای من دچار بی اختیاری ادرار شده بود. پیش خیلی از پزشک ها رفت ولی هیچ فرقی به حالش نکرد. یکی از آشناها که به دکتر تراب پرهیز مراجعه کرده بود و نتیجه گرفته بود، ایشونو به دوست من معرفی کرد. الان خداروشکر خوب شده.

من سال ها بود که مشکل بی اختیاری ادرار داشتم اونم وقتی عصبی میشدم یا استرس میگرفتم بدتر میشد، پیش خیلی از دکترا رفتم یه مدت دارو می دادن درست میشد ولی بعد تموم شدن یا قطع دارو دوباره شروع میشد، تا اینکه با معرفی یکی از دوستام رفتم پیش دکتر تراب پرهیز، روش درمانی که ایشون برام در نظر گرفتن کارساز بود و الان 7 ماه از درمانم میگذره و من دیگه مشکلی ندارم.

2706