2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر منیره حداد زاده هم کارش خوبه هم اخلاقش چهار راه گلسار مطب داره

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2728

من پیش عبدالهیان میرم موسسه مهر راضیم ازش مهربونم هست.خواهرم پلی کیستیک بود وحشتناک چندجا رفت خوب نشد عبدالهیان درستش کرد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

من دکتر صدری میرم مطبشم کنار بیمارستان پارس ساختمان پارس طب من اونجا نتیجه گرفتم

قبلش موسسه مهر دکتر عبدالهیان میرفتم با اینکه واقعا دکتر خوبیه ولی من نتیجه ای نگرفتم از داروهاش

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
من دکتر صدری میرم مطبشم کنار بیمارستان پارس ساختمان پارس طب من اونجا نتیجه گرفتم قبلش موسسه مهر دکت ...

عزیزم دکتر صدی تک تک ویزیت میکنن؟؟؟میشه راهنماییم کنید گلم؟ممنون میشم نمیدونم کدوم دکتر برم برای نازایی

عزیزم دکتر صدی تک تک ویزیت میکنن؟؟؟میشه راهنماییم کنید گلم؟ممنون میشم نمیدونم کدوم دکتر برم برای ناز ...

بله عزیزم مطبش اینجوریه ک چندتا اتاق ویزیت داره و چنتا ماما دکتر نوبتی میزه تو هراتاق ویزیت میکنه یعنی مریضا اصلا عمون نمیبینن و از هم باخبر نمیشن

دکتر ویزیت میکنه ماما هم پرونده رو کامل مینویسه و نسخه دکتر مینویسه

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️