1648
1605
عنوان

رد شدن ای وی اف دوستم

152 بازدید | 27 پست

بچه ها دوستم ای وی اف کرده دو هفته قبل حالا پرود شده خییلی ناراحته عصر میخوام برم پبشش چی بگم بهش تا کمی آروم شه؟

💖اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

هیچی نگو.فقط گوش بده.اگر رفته آی وی اف یعنی همه راهها رو رفته دلداریا رو هم شنیده.فقط بشین وگوش بده.

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       

هیچی فقط نگو ایشالا دفعه ی بعد خودمم اقدامم هر کی اینو بهم میگه آتیش میگیرم.. دفعه ی اولشه ای وی اف کرده بود؟ اگه دفه اوله بگو واسه همه دفعه دوم میگیره

خدایا خودمو و نی نی مو سپردم دست خودت

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522
هیچی نگو.فقط گوش بده.اگر رفته آی وی اف یعنی همه راهها رو رفته دلداریا رو هم شنیده.فقط بشین وگوش بده.

هزارررر لایکک

دوست من!! هیچوقت حسرت زندگی آدمایی کهاز درونشون خبر نداری نخور ؛💔هر قلبی دردی دارد ،فقط نحوه ابراز آن فرق دارد ؛!💔بعضی ها آن را در چشمانشان پنهان میکنند😢و بعضی ها در لبخندشان!😊خنده را معنی به سرمستی مکن💁آنکه میخندد غمش بی انتهاست 😑😑

عزیزم مشکل از خودش یا شوهرش، بگو اگر مشکل از خودش ای وی اف غیره جواب نمیده  اینو یکی از بهترین دکترهای تهران به من گفت، ای وی اف ، ای یو ای برای کسایی که شوهراشون مشکل دارن، 

هیچی فقط نگو ایشالا دفعه ی بعد خودمم اقدامم هر کی اینو بهم میگه آتیش میگیرم.. دفعه ی اولشه ای وی اف ...

اره دفعه اول بوده عه پس من گفتم بهش بگم ان شاالله دفعه بعدی.

اخه برم هیچی نگم دلداری ای چیزی....

اون خودش حرف میزنه.گوشش از درست میشه ونمیدونم فلانی خودش باردار شد واین حرفا پره.شاید اصلا میخواد فراموش کنه یا ازش بگذره

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
1614
عزیزم مشکل از خودش یا شوهرش، بگو اگر مشکل از خودش ای وی اف غیره جواب نمیده  اینو یکی از بهترین ...

شوهرش مشکل داره البته خودش هم تنبلی تخمدان داره کمی

بگو یه سر بیاد نی نی سایت  ببینه دفعه اول ای وی اف نگیره خیییلی طبیعیه

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
1432
جدی طبیعیه اخه دکتره خیلی امیدواری داده بود

عزیزم خواهر من۲بار ای وی اف کرد اونم ناموفق .

1639