1421
1363
عنوان

ترشحات قهوه ای

304 بازدید | 43 پست

سلام عزیزان

من هفته بیستم بارداری هستم دو روزه ترشحات قهوه ای دارم

البته جفتمم پایینه

کسی تجربه ای داره؟

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤تیکر تولد یک سالگی دختر عزیزم 😊

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

استراحت کن. برو دکتر. شاید سر کلاژت کنه     فقط برای دستشویی بلند شو

روزهایی در زندگی ام هست که دل ام می خواست مادر بودم. مثل امروز. از خواب که بیدار شدم دل ام می خواست بچه ای داشته باشم که مامان صدایم کند و هربار که می گوید مامان دل ام برای صدایش غنج رود. روزهایی در زندگی ام هست که حال ام دگرگون است. مثل امروز. مدتی ست با خودم فکر می کنم اگر بچه ای داشتم دیگر از خدا هیچ چیز نمی خواستم. دوستی می گفت چون نیازهای خودت را نمی شناسی این را می گویی . راستش حرف اش را خیلی نفهمیدم اما می دانم که از هجده سالگی دل ام می خواست مادر باشم. در آستانه سی و دو سالگی هم هنوز همین را می خواهم. شاید یک دلیل اش این باشد که من یکی از بهترین مادرهای دنیا را دارم و مادران همه دوستان ام هم به نظرم فرشته هایی هستند که روی زمین راه می روند. شاید فکر می کنم اگر من هم مادر بودم خطاهای کمتری می کردم. شاید می توانستم به آدم ها محبت کنم و خط کش دست ام نباشد که میزان مهربانی ام را اندازه گیری کنم تا مبادا زیادی مهر به خرج دهم. شاید آدم بهتری می شدم. نمی دانم اما وقتی مادرم را می بینم که با همه خستگی روزهای سخت زندگی هنوز هم برای کوچک ترین شادی های ما چه انرژی عجیبی می گذارد حیرت می کنم. فکر می کنم وقتی مادری ، عادلی. چون می توانی پنج فرزند داشته باشی و همه آنها را یک اندازه دوست داشته باشی. من نمی توانم. من اینقدر وسعت ندارم که آدم ها را یک اندازه دوست داشته باشم. من گاهی دل ام می گیرد گاهی از آدمی می رنجم. گاهی از آدمی بدم می آید اما مادر که باشی فرقی نمی کند بچه ات برایت کادو بخرد یا نخرد. به تو تلفن کند یا نکند. تو رو دوست داشته باشد یا نداشته باشد. دکتر باشد یا کارگردان یا معتاد. تو دوست اش داری. گاهی فکر می کنم لازمه مادر شدن داشتن قلب و روحی وسیع است. شاید هنوز به این وسعت نرسیدم که خدا نمی خواهد مادر شوم. اما روزی که مادر شوم همه شهر را خبر خواهم کرد. باید کم کم کامپیوتر را خاموش کنم و به دست بوس مادرم بروم. به شمایی که این نوشته را خواندید هم همین توصیه را می کنم. آغوش مادر امن ترین جای دنیاست. در باد ، باران و تنهایی.
1436
برو دكتر احتمالا امپول و شياف ميده استراحت كن فقط واسه دسشويي بلند شو

آره ساعت ۸ نوبت دارم

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤تیکر تولد یک سالگی دختر عزیزم 😊

سلام من پریودم ۲ روز عقب افتاده امروز از ساعت ۱۲ تا الان لکه بینی دارم بی بی چکام  ادرار صبح زدم هاله خیییلی کمرنگ مینداختن ولی ظهر بی بی زدم منفی شد چکار کنم بنظرتون باردارم؟

برای باردار شدنم چندتا صلوات میفرستی؟؟؟💔💔😢😢😢
1432
این خطرناکه ها عزیزم

جدی؟؟؟

نمیدونستم.یلنی به دختر خالم گفتم گفت عادیه دهانه رحمت داره بسته میشه😌.نمیدونم والله.

البته من استراحت مطلقم و شیاف استفاده میکنم.

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
والا من ده روزه ک دارم زیادم هس بخاطرهماتوم کوفتی

هماتوم چی هست اصلا؟؟منم دیروزخونریزی داشتم رفتم سونو ودکتر گفت هماتوم بوده😔

لخته خون پشت جفت 😣

واسه من گفت اومده پایین رحمم باید مواظب باشم دهانه رحمم بازنشه

مامانِ  یه  پرنسسِ  اسفندی💅👩‍👧🤩
جدی؟؟؟ نمیدونستم.یلنی به دختر خالم گفتم گفت عادیه دهانه رحمت داره بسته میشه😌.نمیدونم والله. البته ...

شما لک لانه گزینی هم دیدین ؟

برای باردار شدنم چندتا صلوات میفرستی؟؟؟💔💔😢😢😢
لخته خون پشت جفت 😣 واسه من گفت اومده پایین رحمم باید مواظب باشم دهانه رحمم بازنشه

شماهم استراحت مطلقی؟؟شماهم خونریزی داشتی؟؟

چکار باید کرد؟

به من گفت هماتوم کوچیک بوده و خونریزی کرده.

1427

عزیرم هماتوم داری خیلی مواظب باشیا ازجات بلند نشو 

نونستی دستشویی فرنگی استفاده کن😙

شما لک لانه گزینی هم دیدین ؟

والله پنج هفته بودم دوروز لک بینی داشتم که با شیاف تموم شد.نمیدونم دیگه لانه گزینی بوده یا نبوده

شماهم استراحت مطلقی؟؟شماهم خونریزی داشتی؟؟ چکار باید کرد؟ به من گفت هماتوم کوچیک بوده و خونریزی کر ...

اره‌من ک خیلی وقته مطلقم یازده روز پیش ک خونریزی کردم مطلقترم شدم

ازجام تکون نمیخورم

همش دراز کش پاها بالا

و شیاف

و نزدیکی مططططلقاااا ممنوع حتما جدی بگیر ک انشاالله جذب شه

عزیرم هماتوم داری خیلی مواظب باشیا ازجات بلند نشو  نونستی دستشویی فرنگی استفاده کن😙

اومدم خونه مامانم خوابیدم😊.ولی از فرنگی خوشم نمیاد😢.استراحتم و شیاف استفاده میکنم.

1391