2737
2734
عنوان

هفته نهم بارداری

18870 بازدید | 19 پست

سلام خانوما من امروز درست نه هفته هستم . چون سابقه 3تا سقط تو هفته های 5 رو دارم اینبار از اول روزی دو تا هپارین و آسپرین مصرف میکنم. اینبارم تو هفته پنجم دچار لک بینی شدم رفتم سونو که ساک و کیسه زرده دیده شد و روزی دوتا شیاف مصرف میکردم ولی بعضی وقتا لک می دیدم. هفته ی 7 رفتم سونو که جنین با ضربان قلب منظم دیده شد. از اون روز با اینکه آمپول پروژسترون و شیافش رو استفاده میکنم بعضی وقتا دچار ترشحات خونی میشم البته خونش تازه نیست. امروز بازم صبح این ترشحات رو دیدم. خیلی می ترسم. به نظرتون بچه سالمه؟

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

ایشاا... که سالمه سالمه،کار سنگین اصلا نباید بکنی، استراحت مطلق مطلق، سر دستشویی هم اصلا نباید زور بزنی،خیلی مراقب خودت باش

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم مثله شما هفته نهم هستم و لک بینی دارم.شیاف میزنم.فقط موقع هایی که کار میکنم لک میبینم سعی کن است ...

به خدا از صبح که باز لک دیدم دارم دیونه میشم. انشالله برا شما هم سالم و سلامت بیاد بغلتون

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
2731
ایشاا... که سالمه سالمه،کار سنگین اصلا نباید بکنی، استراحت مطلق مطلق، سر دستشویی هم اصلا نباید زور ب ...

کار سنگین نمیکنم ولی نمیدونم چرا اینطوری ترشحات خونی میبینم

ترس من دیگه عادت کردم.لک بینی زیاد خطرناک نیست اگه به صورت ممتد و پست سرهم بود برو دکتر

شما رفتین برا سونو قلب؟ دیگه کی میشه رفت سونو؟

استارتر عزیز نگران نباش تا وقتی ک لکه بینی به خونریزی تبدیل نشه خطرناک نیست.خدانکرده.فقط استراحت کن و کار سنگین نکن.منم بعد 3تا سقط توی 5هفته الان باز باردارم و رسیدم به اون روزهای کذایی.برا منم دعا کن برم قلبشو ببینم.

2738
استارتر عزیز نگران نباش تا وقتی ک لکه بینی به خونریزی تبدیل نشه خطرناک نیست.خدانکرده.فقط استراحت کن ...

وای خدا از دهنت بشنوه. وانشالله شما هم سالم و سلامت نی نی رو بغل میگیرین.

بچه ها من الان هفت هفته و پنج روز دارم کی برم سونو قلب که زودم نباشه ؟خودم گفتم شنبه برم 

من تو هفت هفته رفتم قلب تشکیل شده بود و ضربانشم منظم بود.انشالله شنبه برین و با خبر خوش برگردین

استارتر دختر خالم از اول بارداریش تا اخرش همش لک بینی و خونریزی داشت ولی استراحت میکرد ،الان دخترش چ ...

خدا از دهنت بشنوه و برا منم سالم و سلامت بیاد بغلم

2706