2737
2734
عنوان

قالیشویی خوب توی تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 69185 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قالیشویی اندرزگو محششششششششره منم فرشامو امروز آوردن عالی شستن مرسی ازا ونایی که معرفی کرده بودن من چون فرشام دستباف نفیس و ماشینی ابریشمی بود شمارشو برای اطمینان بیشتر از اتحادیه گرفتم اینم شمارش اگه کسی لازم داش 22977030💅💅💅💅💅💅💅💅💅

✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️💛💛💛💛💛

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

سلام همسر من سرویسکار قالیشویی هستش و توی خیلی از قالیشویی ها کار کرده.

چند نکته مهم هست که باید بگم بعضی از کارخونه ها هستند که فرشها رو با پلیشر که مخصوص موکت هست میشورن چون بسیار برای کارخونه به صرفه تر هست.

هم مواد کمتر و هم زمان کمتری میبره.اما اتفاقی که میوفته فقط سطح فرش تمیز میشه و بعد از مدت کمی که فرشها پا میخورن کثیفیهای مغز فرش میاد بالا و دوباره سریع کثیف میشوندنکته بعدیزمانیکه مشتری ها تلفن میکنن به قالیشویی ها قیمت پایین و الکی میگن و زمانیکه میان خونه مشتری به بهانه های مختلف قیمت رو میبرن بالابهانه هایی از قبیل شامپو شویی اعلاشویی سفید شویی نرم کننده و…..جالبه بدونید که فرشها در تمام قالیشویی ها فقط یک جور شسته میشه وتمام این حرفها دروغ محضه برای گرفتن پول بیشترفقط یک قالیشویی توی تهران هست که همسرم خیلی قبولش داره که دلیل هاشو گفته براتون بفرستم

۱تنهاقالیشویی توی تهران هست که همزمان عضو دوتا اتحادیه هست و تخصص اصلیشون ترمیم سنگین فرشهای دستبافت هستعضورسمی اتحادیه قالیشویان تهران عضورسمی اتحادیه صنفی رفوگران فرش دستبافت تهران

۲فرشهارو با دستگاه مخصوص شستشو فرش میشورن نه با پلیشرموکت وزمان تحویل فرش مغز فرش رو هم به مشتری نشون و تحویل میدن که شسته شده قالیشویی هایی که با پلیشر بشورن هیچ وقت مغز فرشو نمیتونن تحویل بدن.

۳زمانیکه مشتری با دفاتر این قالیشویی تماس میگیرندمشخصات کامل فرش رو همون پشت تلفن میپرسن و قیمت دقیق رو به مشتری میگن و انصافا قیمت رو که منصفانه حساب میکنن ولی نکته مهمتر فرشها رو عالی تحویل میدن

۴ فرشها لول شده و کاور شده حتی در تابستان تحویل میدهند.

۵ برای رفو کاری از مجربترین افراد استفاده شده بعنوان مثال هجده مدل ریشه برای فرش دستبافت انجام میدهند که کار هر کارخانه ای نیست .

اسمشون قالیشویی میردامادهست

همه جای تهران هم سرویس دارن چندتاازتلفنهاشونو براتون میزارم۲۲۸۵۰۷۵۷-۲۲۸۹۲۲۷۸-۷۷۱۸۴۰۲۰-۷۷۱۱۰۸۲۱-۷۷۰۷۱۵۵۷ ۸۸۲۱۶۵۸۴- 35296-021

2728

سلام عزیزم من قالیشویی لطیفه رو بهت معرفی میکنم واقعا کارشون خیلی خوبه قیمتشونم مناسب تر از همه جاهای  دیگه س وتو کارشون اصلا کم نمیزارن من واقعاازشون راضیم چکار مبل هم انجام میدن 66264159

44746817

66183418

منم بهشون گفتم بيان فرشام و ببرن واقعا خوبه كارشون؟؟؟؟؟

قالیشویی اندرزگو واقعا کیفت کارشون همین جوری که تعریف کرده بودین عاااااااالی فرشامو امروز برام آوردن هرچی بگم از تمیزی وکیفت کارشون کم گفتم حتما امتحان کنید ودعام میکنید اینم شمارش اگه کسی لازم داشت 22291775

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

❤️💚💚💚💚💚💚💚❤️

واقعا همه اینا تبلیغن ، این قالیشویی ها ی قیمتی میدن آخرشم با ی قیمت دیگه فرش تحویل میدن والا تا الان بهترین قالیشویی تو تهران قالیشویی شهرزیبا بودش رفتم اونجا پرام از اینهمه دستگاه خفن ریخته بود  

شماره شونم ندارم لینک شو میزنم روی کلمه قالیشویی شهرزیبا

سلام من میخواستم فرشامو بشورم از نی نی سایت نظرها رو خوندم بیشتر قالیشویی ساوین رو معرفی کرده بودن منم اعتماد کردم و دادم بشورن با اینکه نزدیک عید بود و سرشون شلوغ بود فرشامو عااااااااللللللی شستن نرم و تمیز توی کاور آوردن واقعا راضی بودم دلم نیومد از کارشون تعریف نکنم 

2738

سلام دوستان
من قالی های دستباف و گرانبهام رو دی ماه 1400 دادم قالی شویی اندرزگو-
با توجه به اینکه دو سال قبل داده بودم به یه قالی شویی که گند زد به قالی هام و تموم گل های ابریشم قالی من خوابید، یه تخته دیگه هم داشتم که با توجه به شستشوی نامناسب اونم غرق پشم و کرک بود و افتضاح تو خونه ام درست کرد،  دیگه این دفعه گفتم اول که اومدید بهم بگید چیکار می کنید.
بعد قالی هام رو ببرید.
من خیلی حساسم هم روی تمیزی. هم روی قالی هام.
خلاصه یه کارشناس اومد. خیلی با دقت قالی رو چک کرد و گفت قالی انگار جون داره. و نباید قالی رو مثل فرش ماشینی با شیلنگ شست. و تایید کرد که گل های ابریشم قالیم رو نفر قبلی خراب کرده.
قالی هام رو دی ماه بردند.  الان که 23 بهمن آوردند. دور قالی هام رو چرم مرغوب دوختند. ریشه زدند. شستند. لکه گیری کردند.
اینقدر قالی هام تمیز و معطر شده که زنگ زدم و هزار بار ازشون تشکر کردم.
خیلی ممنونم ازشون.
خیلی خیلی زیاد. الهی پول من حلال شون باشه. 
قالی شویی اندرزگو.22291775

سلام خدمت تک تک عزیزان 

میخوام یک قالیشویی واستون معرفی کنم  که بدون واسطه با کارخونه شون تماس بگیرین خواستین وقت بگیرین درحضور مشتری فرش میشورن خواستین فیلم شستشوی فرشهاتون رو بگیرن بفرستن واستون 

شستشوی ۱۰۰%انجام میدم  میگن بعد از تایید کیفیت هزینه رو پرداخت کنین خلاصه همچنین قالیشویی  تو تهران نمیتونین پیدا کنین 

اسمشون قالیشویی۱۱۰رجبی  تلفن کارخونه ۰۲۱۵۶۱۱۰۱۲۰

تلفن تهران ۰۲۱۴۴۴۵۷۷۹۳ و ۰۲۱۸۸۳۷۰۹۳۶

سلام تو کل تهران یک قالیشویی هست اونم قالیشویی۱۱۰رجبی هست که اونم با  اطمینان کامل کار میکنه  اولین حرفشون اینه شستشو در حضور مشتری انجام میدن  خواستین فیلم شستشوی فرشهاتون رو میارن یا میفرستن مگین بعد از تایید کیفیت هزینه رو پرداخت کنید خلاصه بگم این شستشوی اینا واقعا حرف نداره با بهترین آبکشی 

تلفن کارخانه شون ۰۲۱۵۶۱۱۰۱۲۰

۰۲۱۴۴۴۵۷۷۹۳ و ۰۲۱۸۸۳۷۰۹۳۶

۶ساله فرش میدم میشورن به قیمت مناسب میشورن ۱۰۰درصد تضمینی هست کارشون 

سلام  من فرشهای دستبافتم و دادم قالیشویی ۱۱۰رجبی واقعا کارشون نمونه ست قیمتشون هم  خیلی مناسب بود  

قبلآ به قالیشویی های دیگه فرش میدادم یا پاره میکردن یا کثیف میشستن امآ کیفیت  کار قالیشویی ۱۱۰  بی نظیر بود تشکر میکنم ازشون  به همه هم قالیشویی ۱۱۰رجبی رو معرفی میکنم 

۰۲۱۵۶۱۱۰۱۲۰

۰۲۱۴۴۴۵۷۷۹۳

۰۲۱۸۸۳۷۰۹۳۶

2706