2737
2734
عنوان

مخالفت خانواده همسر با ازدواج

2177 بازدید | 57 پست

سلام.شبتون بخیر خانما

میخاستم یه نظرخواهی کنم ازتون و دیدگاهتون و تجربیاتتون رو شریک بشیم باهم.

اگه خانواده پسر با ازدواج پسر و دختر مخالف باشند.ولی بیان خواستگاری و ازدواج سر بگیره.واقعا در برخورد با عروس در آینده تاثیری داره؟آیا رفتارها و کردارشون خوب خواهد بود؟یا نه.

چقدر مهمه که خانواده ها کاملا راضی باشند.و چرا مهمه.

ممنون نظراتتون رو بگید

نمیخواد هر روز بگی دوست دارم، یه بار بگو ولی صد بار ثابتش کن!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعضیا کوتاه میان بعضیا نه بسته به خانواده داره

ولی من کلا دوس ندارم اینطوری ازدواج کنم

دوست دارم یه جا برم که خانوادش منو رو سرشون بذارن

نه که از روز اول مخالف باشن

تیکر حدیث کسا واسه حاجت روایبمون صلوات😊🤗😍❤

بستگی ب خانواده داره 

ما وقتی دامادمون اومد خواستگاری خواهرم همه خانواده مخالف شددددید بودن. ولی خواهرم اصرار کرد و خدایی بعد از عروسی مامانم اینا باهاش عادی برخورد‌کردن

گفتن هرچی باشه دیگه فامیل شدیم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738

من خودم شخصا با مخالفت حانوادم ازدواج کردم تا حرفی میزنم میگن خودت خواستی زندگی ماا عاشقونه شروع شد وای متاسفانه عشق فقط دو سه ماه اوله انقد مشکلات تقتصادی و کار و خیتگی میتد تو زندگی ک عشقو عاشقی یادت میره 

حتی امروزم پیش پدرم گلایه کردم از شوهرم بهم گفت وقتی عاشقم عاشقم راه مینداختی اینم نتیجش 

وای برگردم ب گذشته به جای برخورد احساسی بدون شک با عقل و منطق تصمیم میگرفتم

😘واسم صلوات بفرستید😘

زحمت اون دختر چند برابر میشه دیگه

باید خیلی حواسش ب رفتارهاش باشه چون زیر ذره بینه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

معلومه که تاثیر داره !اون دختر حتی اگه همه چی تموم هم باشه بازم یجوری رفتار میکنن که انگار خودشو قالب کرده به اونا مگه به مرور زمان رفتارشون کمی بهتر شه

یکی دو موردی که من دیدم اینطوری بودن 

خیلی تو رفتار تاثیر داره من دیدم کسایی رو که با این شرایط ازدواج کردن خانواده ی همسرش محلش ندادن فقط سخت و عذاب اوره کافی کوچک ترین خطایی از ادم سربزنه کلی حرف به ادم میزنن

تجربه شخصی من ک ب‌عینه دیدم عروس‌عموم بود ک قبل ازدواج زن عموم میگف میبینمش حالم بد میشه حتی برا‌عقدش نیومد 

حالا بیا و ببین چه تحویلی میگیره عروسشو یه زهره خانوم میگه هزار تا زهره خانوم میریزه از دهنش واقعا میپرستش

همه همه‌ از طرز برخورد عروسه بود خداییش خیلی بیش از حد احترام میزاره ب مادر شوهره

بستگی ب رفتار بعد ازدواج داره ک‌چطوری عادت کنن فامیل شوهر 

من وفوور هم ددیدم‌ مامانه خودش عروسو انتخاب کرده حالا کلی ایراد میگیره ازش

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
2706