2726
عنوان

احتمال بارداری وتشخیص بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 4663 بازدید | 257 پست
سلام استارتر  من بی بی زدم مثبت شد

وااااااای گلم😍خوشبحالت.خداروشکرررررر.توروخدا برای منم دعاکن مثبت بشه.علاعمی داشتی؟؟؟؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله یکشنبه میرم آز..به حق این شب اربعین مثبت باشه 

ان شالله که مثبته فداتشم.توکل بخدا

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
دعا میکنم برا همه اوناییکه مثل من منتظر بودن یه قدم کوچولو باز بشه به زندگیشون

چقدر منتظربودی؟وتواقدام بودی عزیزم؟؟؟؟

2728
خستگی.خواب آلودگی شدید.گاهی حالت تهوع.بعضی وقتازیرشکمم خیلی کم تیرمیکشه.ونفخ دارم وشکمم خیلی ورم کرد ...

من  رو هر دو باردار هام علامت خاصی نداشتم اینهایی ک میگی ..کل علامت هام مث سینه درد شدید و افزایش اشتها و ترشح ۳ روز حلو موعد کلا رفت فقط ی گهگاهی زیر دلم درد میکرد مثه علامتها قبل پری ..دلدرد ب اون اندازه نبود..ک فرداش ازمایش دادم مثبت بود...دقیقا روز موعد ترشح غلیظ سفید شروع شد ۳ روز بعدش سینه درد امد سراغم خدا رو شکر تهوع هیچی ندارم هنوز یکم دلدرد گهگاه میاد خستگی و خواب الودگی هم اصلا خبری نیست کلا خودمم انگار 😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
منم همینطورامیدوارم جواب بگیریم

ان شالله تموم منتظرا این ماه باردارن😍هرکی بی بی مثبت شد بیاد اینجا بگه مام انرژی مثبت بگیریم وخداروشکر کنیم

من بعد از پنج سال خوا جوابمو داد و باردار شدم بچه ها میشه برام دعا کنید همه چیز بخوبی پیش بره الهی دامن همه منتظرها سبز بشه

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
ان شالله تموم منتظرا این ماه باردارن😍هرکی بی بی مثبت شد بیاد اینجا بگه مام انرژی مثبت بگیریم وخدارو ...

ایشالا واقعا خدا ب همه ی خانوما طعم مادرشدنو نشون بده

من پایم ب همه بگین این تاپیکو ذخیره کنن هرکی ک باردار شد بیاد خبر بده

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
وااااااای گلم😍خوشبحالت.خداروشکرررررر.توروخدا برای منم دعاکن مثبت بشه.علاعمی داشتی؟؟؟؟

مرسی دوستی جونم..انشالله که توام‌مثبت میشی..کم و بیش سرگیجه داشتم ولی یه چن روزی بود سینه هام شدید درد داشت و سیخ میزد تا زیر بغلم..اصن راه که میرم درد میگیره

آنقدر از داشتنت راضیم که شکر گذاری هایم تمام‌نمیشود.الحمدلله 
من بعد از پنج سال خوا جوابمو داد و باردار شدم بچه ها میشه برام دعا کنید همه چیز بخوبی پیش بره الهی د ...

انشالله که همه چیز با صلاح خدا به خوبی پیش بره برات عزیزم

آنقدر از داشتنت راضیم که شکر گذاری هایم تمام‌نمیشود.الحمدلله 
2706