2726
عنوان

شوهرم میگه

371 بازدید | 18 پست

شوهرم میگه به بچه شیر خودتو نده چون یه وقتای چیزی میخورم دل درد میگیره بنظرتون چیکار کنم به حرفش گوش بدم یا شیر خودمو بدم 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما شیر خودتو بده رو تغذیه خودت کار کن که دل درد نگیره یچه‌وقتی شیر مادر نمیخوره سنش ک بیشتر میشه کلا بدنش ضعیف میشه ایمنی بدنش کمتر میشه تند تند مریض میشه .مثه خواهر من 

2728

براش توضیح بده بچه به شیر مادر خیلی نیاز داره و بعد هم تو باید یکم تا یک مدت چیز های نفخ دار و اذیت کن نخوری

حتی اگه گاهی هم دل درد بگیره بهتره تا شیر تو رو نخوره

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

حتما شیر خودتو بده

به حرفش گوش نکن

شیر خشک اصلا خوب نیست

تازه هر رورم یه چیز درمیاد

از اون بدتر گرون میشه همش

اونوقت میخوای چه کنی

هر جاهم میخوای بری باید همرات ببری.

اینطوری هم مقویه و خاصیتش بیشتره هم راحت تری 

باور کن

فقط حیدر ، امیرالمومنین است .
حتما شیر خودتو بده رو تغذیه خودت کار کن که دل درد نگیره یچه‌وقتی شیر مادر نمیخوره سنش ک بیشتر میشه ک ...

خیلی مواظبم چیزی نخورم دیروز نهار خونه ی مادرشوهرم بودیم آبگوشت داشتن منم نخودا رو جدا کردم نخوردم بقیه جیزا رو خوردن امروز دل درد گرفته حالا اومده میگه شیر خودتو نده بچه هی اذیت میشه دکتر هم میگه شیر خودت بده و رعایت کن غذا خوردنت 

اره راست میگه👆 چیزای نفخ دار نخور

دکتر بهم گفته حبوبات کلم کاهو پیاز نخور این چهارتا اصلین بقیه چیزا کم کم بخور منم همین کارو میکنم ولی بخاطر آبگوشت دیروز دل درد گرفته 

خیلی مواظبم چیزی نخورم دیروز نهار خونه ی مادرشوهرم بودیم آبگوشت داشتن منم نخودا رو جدا کردم نخوردم ب ...

بعضی اوقات هم فقط دلیل دل درد شیر مادر نیست .ولی حتما بهش شیرتو بده 

2706