1177
648
عنوان

شوهرم میگه

329 بازدید | 18 پست

شوهرم میگه به بچه شیر خودتو نده چون یه وقتای چیزی میخورم دل درد میگیره بنظرتون چیکار کنم به حرفش گوش بدم یا شیر خودمو بدم 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر قشنگمه   😘👼

حتما شیر خودتو بده رو تغذیه خودت کار کن که دل درد نگیره یچه‌وقتی شیر مادر نمیخوره سنش ک بیشتر میشه کلا بدنش ضعیف میشه ایمنی بدنش کمتر میشه تند تند مریض میشه .مثه خواهر من 

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

براش توضیح بده بچه به شیر مادر خیلی نیاز داره و بعد هم تو باید یکم تا یک مدت چیز های نفخ دار و اذیت کن نخوری

حتی اگه گاهی هم دل درد بگیره بهتره تا شیر تو رو نخوره

دنیای مننن   آقای مننن                                 اللهم اجعل محیای محیای مننن                       من برای تو گریه میکنم تو برای مننن         سامون بدهههه                                       لیلای مننن یک خبری به مجنون بدهههه           من که مردم کربلا تو نشون بدههههه          دنیای مننن  آقای مننن                                  میگم عاشقم   اما خودم بهتر میدون که نالایقم   کدوم عاشقی   من که همیشه برای تو آینه ی دقم   کجا عاشقممم                                     درد بدهههه دوا بدهههه                           هرچی دارم ازم بگیر      به من یک کربلا بدهههه

حتما شیر خودتو بده

به حرفش گوش نکن

شیر خشک اصلا خوب نیست

تازه هر رورم یه چیز درمیاد

از اون بدتر گرون میشه همش

اونوقت میخوای چه کنی

هر جاهم میخوای بری باید همرات ببری.

اینطوری هم مقویه و خاصیتش بیشتره هم راحت تری 

باور کن

فقط حیدر ، امیرالمومنین است .
حتما شیر خودتو بده رو تغذیه خودت کار کن که دل درد نگیره یچه‌وقتی شیر مادر نمیخوره سنش ک بیشتر میشه ک ...

خیلی مواظبم چیزی نخورم دیروز نهار خونه ی مادرشوهرم بودیم آبگوشت داشتن منم نخودا رو جدا کردم نخوردم بقیه جیزا رو خوردن امروز دل درد گرفته حالا اومده میگه شیر خودتو نده بچه هی اذیت میشه دکتر هم میگه شیر خودت بده و رعایت کن غذا خوردنت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره راست میگه👆 چیزای نفخ دار نخور

دکتر بهم گفته حبوبات کلم کاهو پیاز نخور این چهارتا اصلین بقیه چیزا کم کم بخور منم همین کارو میکنم ولی بخاطر آبگوشت دیروز دل درد گرفته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1194
خیلی مواظبم چیزی نخورم دیروز نهار خونه ی مادرشوهرم بودیم آبگوشت داشتن منم نخودا رو جدا کردم نخوردم ب ...

بعضی اوقات هم فقط دلیل دل درد شیر مادر نیست .ولی حتما بهش شیرتو بده 

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
بعضی اوقات هم فقط دلیل دل درد شیر مادر نیست .ولی حتما بهش شیرتو بده 

چشم مرسی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادمجون و خیار هم نخور

هردو روز از روز اول خوردم انگاری مشکلی نداشته باهاشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1179
هردو روز از روز اول خوردم انگاری مشکلی نداشته باهاشون 

نمیدونم، زن داداشم هروقت بادمجون یا خیار میخورد بچش دلدرد میگرفت، از شانسش همون روز هم میرفت خونه باباش، ازبس بچه گریه میکرد که زنگ میزد به شوهرش بیا ببرم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40