2726
عنوان

بالاخره جنسیت جنینم رو فهمیدم اما اصلا خوشحال نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 54886 بازدید | 451 پست

من از سیزده سالگی ارزوی مادر شدن داشتم الان بیست و هفت سالمه که باردارم و در تمام این سالها خودمو با دختر تصور کردم ،از وقتی باردار شدم خیلی رو خودم کار کردم که پسر هم خوبه ،خدا خودش میدونه صلاح چیه و چی بده، ادم باید پسر هم داشته باشه خوشحال بشه ولی بازم وقتی بهم گفتن بچم پسره از ته دل زار زدم ،تازه چهار ماهمه و میدونم عاشق پسرم خواهم شد ولی هنوز وحشت اینو دارم که نکنه هیچ وقت دختر نداشته باشم ،قبول دارم مهم ترین چیز اینه که بچه سالم باشه ولی سرسوزنی برام قابل قبول نیست که دختر و پسر فرقی نداره که اگه فرفی نداشت خدا اصلا دو جنس متفاوت نمی افرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من تو جامعه ما دختر و پسر خیلی فرق دارن من خودم دختر حامله ام هر چند از اول عاشق دختر بودم و ...

عزیزم چقدر حاضر بودم جای تو باشم الان و بچه من دختر بود ،خداروشکر به این دیدگاه تو زندگیم رسیدم که خواسته خودم خیلی بیشتر از حرف مردم برام اهمیت داره یعنی اگه دختر دار میشدم از خانواده شوهر فحش هم میشنیدم بازهم از ته دل خوشحال میشدم و برام اهمیت نداشت چی فکر میکنن،از خوشحالیت لذت ببر و خوشحال باش که به مراد دلت رسیدی و حرف مردم هم سر سوزنی ارزش نداره که براش بخوای غصه بخوری

عزیزم چقدر حاضر بودم جای تو باشم الان و بچه من دختر بود ،خداروشکر به این دیدگاه تو زندگیم رسیدم که خ ...

عزیزم دختر من الان به دنیا اومده و چهارماهشه حاضر نیستم یه تار موشو با کل دنیا عوض کنم هر چند مادرشوهرم داره اسم پسرمو انتخاب میکنه ولی من و شوهرم تصمیم گرفتیم دیگه بچه دار نشیم چون دخترم  واسمون بسه 

2728

من عاشق دختر هستم ولی همسرم از اول هم پسر دوست داشت وقتی فهمید تو راهیمون دختره احساس کردم یه جوری شد ولی الان لحظه شماری میکنه برای به دنیا اومدنش

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵

همسرمنم میگفت برام فرقی نداره ولی بعد فهمیدن جنسیت بچمون اعتراف کرد که پسر دوس داشتم 

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

من اصلا دلم پسر نمیخواد ولی همه جا میگم فرق ندارن دلیلشم مردهای خانواده همسرم هستن که اصلا هنجارهای جامعه رو رعایت نمیکنن و ممکن الگوی بدی برای فرزندم باشن چون توان جدا کردنشون از هم رو ندارم با تمام قلبم دلم دختر میخواد 😊❤

خواهرم میگفت وقتی فهمیده بچش دختره خیلی ناراحت شدهبرام عجیب بود یه خانم تحصیلکرده این رو بگه به خاطر حرف مادر شوهر 

یه خانم معلم هم خیلی ناراحت بود جنینی دختره چون دختر داشت پسر میخواست 

یه آقایی تو فامیل بچه چهارمش که دختر شد از بیمارستان‌قهرکرد و رفت 

مادر شوهر یکی از اقواممان وقتی متوجه شد نوه ششمش هم پسره خیلی عصبانی و ناراحت بود خیلی زیاد 

خب اینا بچه مریض نصیبشون نشده که زجر بکشن و جنسیت یادشون بره

سلام.کاملا قبول دارم.من خودم دوقلو باردارشدم.دوداشتم هر دو پسر باشه.یکی پسر یکی دختر شد.اما پسرم مریض به دنیا اومد و بعد از یک سال فوت شد.خیلی زجر کشیدم.امیدوارم خدا فقط بچه سالم به همه بده.برای من هم دعا کنید.

سلام مامانها

اگه دنبال سیسمونی شیک و با کیفیت👌👌 اما ارزان 😍😍 هستید،به پیج و کانال  ما سر بزنید،پشینون نمیشید 

آدرس کانال 👈👈 ninisara15@

.

👇👇 اینستاکرام

https://www.instagram.com/p/BykzfZll34M/?igshid=15ger2135mfao

کسانی را که در تهیه سیسمونی،توان مالی خوبی ندارن    به ما معرفی کنید   ------>> ninisara15@
2706