2733
2734
عنوان

بالاخره جنسیت جنینم رو فهمیدم اما اصلا خوشحال نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 54899 بازدید | 451 پست

ماماناي مهربون اگر ني ني 👶🏻 توي راه دارين يا براي ديزاين اتاق دلبنداي قشنگتون دنبال وسايل تزييني با قيمت مناسب هستين ((نمد سراي ايده)) با ايده هاي دست ساز نمدي شيك و متفاوت پيشنهادهاي خيلي خوبي براتون داره😍

https://t.me/namadide جهت عضويت در كانال روي لينك بالا كليك كنيد

من ازینکه اولین بارداری اونم در حد معجزه باردار شدم ، از اول همش علایم پسر داشتم و تصوراتم رو پسر بو ...

سلام عزیزم،جنسیت بچتون چی شد؟؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دخمل نازم تو بغلم هست 😍😍

الهیییی ،منم تو همین نی نی سایت خیلییی شنیدم که نباید به حالت ها توجه کنی،دو تا ادم با علائم دقیقاااا عین هم،ئلی جنسیت بچشون متفاوت شده

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2731
الان دخمل نازم تو بغلم هست 😍😍

خدا سالم و صالح براتون حفظ کنه

الهی اونقدر انسان خوبی باشه که همه دعاتون کنن،سایتون بالای سرش باشه

من عاشق دختر بچم و شوهرم پسر میدونم اگر روزی بچم دختر باشه انقدی ک بای ذوق نمیکنع واسش و مطمئنم من افسرده میشم ب خاطر این موضوع 

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢

من و همسرم جفتمون همیشه عاشق دختر بودیم ولی الان که باردارم و هنوز نمیدونیم چیه واقعا دیگه برامون فرقی نداره ینی اگه پسرم باشه همینقدر که دختر باشه خوشحال میشیم

ولی.... انقد رفتارای دوروبرایامون آزار دهنده اس که باورم نمیشه زوجای جوون و مثلا تحصیل کرده همچین حرفایی بزنن

توی دوستامون ما اولین زوجیم که داریم بچه دار میشیم بعد یه سری صب تا شب با هزار تا دلیل و مدرک میان میگن شما دختردار میشین شما دخترزایین، ترشی میخوری عه پس دختره! نمیدونم فلانی پس دختره ، بعد میگه حتی اگه سونو گرافی گفت پسره شما شک کنید ولی ایشالا دختر باشه🙄🤯هرچیم میگیم بابا ما اصن برامون فرقی نمیکنه چی باشه

بعد میگن ولی ما بچه دار شیم صددرصد پسر میشه

واقعا بخدا دیگه مادربزرگا ام اینجوری پسر و دختر نمیکنن

خیلی چیپه رفتارشون، انقد پیگیر و درگیر جنسیت بچه ماان که میگه ماهم باهاتون میایم سونوگرافی! منم گفتم نه شوهرم میگه دوتایی بریم

2738
به نظر من تو جامعه ما دختر و پسر خیلی فرق دارن من خودم دختر حامله ام هر چند از اول عاشق دختر بودم و ...

واقعا زشته این چیزا دقیقا فقط میشه اسمشو گذاشت جاهلیت

پیرو جوون و بی سواد و تحصیل کرده ام نداره خیلیا اینجورین

با خیالی آسوده از محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی و فاقد سرب استفاده کنیم.

اوریفلیم دومین برند پر فروش دنیا

ارائه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم در پیج ما:

melika.elegance

2706