2726

سلام دوستای گلم 

بهترین پیش دبستانی منطقه 6 تهران کجاست ؟ یکی از دوستانم پیش دبستانی بوستان آبی رو پیشنهاد دادن میخواستم نظر شما دوستان رو هم بپرسم؟ خوشحال میشم نظرتونو بگید. اسم سایتش هم اینه : http://bostaneabi.com/ 

به نظر شما ی پیش دبستانی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه ؟ 

ممنونم

سلام 

دختر دوست صمیمی م اونجا مهدکودک می رفت و سال گذشته هم پیش دبستانی. 

خیلی راضی بود و می گفت واقعا روی مهارت های قبل از ورود به دبستان خیلی کار می کنن.

مدیرش هم خیلی منظم و پیگیر هست اگه اشتباه نکنم خانم آذران هست اسم مدیر اونجا.

من هم برای دختر خواهرم دیروز رفتیم اونجا و خیلی خوشم اومد.

راستی یک مرکز جدید و عالی هم فقط مختص پیش دبستانی زدند که عالیه

حتما پیشنهاد می کنم به عنوان بهترین پیش دبستانی یوسف آباد و منطقه 6 اونجا ثبت نام کنید

این شماره ثبت نام هست برای دوستای عزیزم: 88637076

عاشق کارآفرینی هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم رزیتاجون دیگه خیالم راحت شد. 

سلام دوست عزیز

دختر من حدود دو سال هست که به مهد کودک بوستان آبی میره و من خیلی راضی بودم هم از محیط مهد و هم از کادر خیلی خوب و دلسوزی که داره بخصوص از مدیر مهد خانم آذران که واقعا به کارشون عشق دارن و مدیریت خوبشون و اینکه تمام تلاششون را می کنند تا بچه ها آنجا احساس امنیت و شادی کنند و برنامه های آموزشی خوبی که برای بچه ها می گذارند باعث میشه که بچه ها دارای ذهنی خلاق و اعتماد به نفس بالایی شوند. برای همین امسال هم  دخترم را در مرکز پیش دبستانی که خانم آذران تازه افتتاح کردن یعنی شعبه ی دوم بوستان آبی ثبت نام کردم. به شما هم پیشنهاد می کنم که با خیال راحت فرزندتون را در پیش دبستانی بوستان آبی ثبت نام کنید.

2728

سلام مامانای عزیز 

من دخترمو 2 ساله که بنیان کودک میفرستم آموزشگاه خلوت و خوبیه کلاساشون متنوع و هدفمنده کلاس های بازی درمانی 2 و 3 روز در هفته داره با مربی که مشاور و روانشناس هست .اجازه حضور مادر تا وقتی که بچه جدا بشه رو میدن پیش دبستانی 1 و 2 هم داره