2726

دلار تا چند ماه آتی در چه وضعیتی خواهد بود کسی اطلاعات تخصصی از بازار داره 

سپاسگزارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه اتفاق خاصی در دنیای سیاست نیفته. ابان ماه شروع دوره ی شدید تحریم هاس و از مهرماه ب شدت بالا میره و گرونی ها تو همه چیز بیشتر میشه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

کسی از فداشم خبر نداره گلم چه برسه به پس فردا .... بنظرم باید تو یه کاری بره ک اگ چیزی هم گرون شد ضررش به کل نیوفته رو دوش داداشت 

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

پونزدهم مردادهم تحریمات فلز و خودرو داشتیم ولی قیمت دلار نرفت بالا ماه قبلش تا دهتومن رفت بعدش سقوط یکی دو واحدی داشت فعلا هم انگار بازار یک ثابت شده.واقعا بازار ایران غیر قابل پیشبینی هست  برج هفت و هشت هم شروع یه دوره جدید دیگه از تحریماست ولی نمیشه صددرصد گفت ایا دوباره این اشوب و گرونی های چند ماه اخیر اوج میگیره یانه چون تومرداد ماه باوجد شروع یه تعداد تحریم بازار ثابت شد

این گرونی های اخیر بیشتر به خاطر خروج ترامپ از برجام بود که خیلی تاثیر گذاشت اما تعریمات ابان ماه هم فکر نمیکنم به اندازه این چند ماه اخیر روی دلار تاثیر بزاره یعنی پنج برابر یا شش برابر بشه

کلا اینجا ایرانه وهیچ فرمول اقتصادی در باره اش جواب نمیده فقط باید شانس بیاری یا میری اوج یا با کله زمین میخوری

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی