2737
2734

نمیدونم کار درستی کردم یا نه. درخواست دوستی داد من هم قبول کردم. کسی هم به ایشون درخواست دوستی داده؟ یه وقت برام بد نشه اطلاعات گوشم منظورمه که خارج بشه

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره میدونم سر کنجاوی کردم. نه بخاطر شوهرم کلا میخواستم یاد بگیرم چند وقت دیگه هم بچم  گوشی داره باید بدونم چی تو گوشیشه

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
2731

کسی ک بی دلیل  اعتماد نداره به شوهرش توقع اینم داشته باشه ک شوهرش بهش شک داشته باشه

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   
کسی ک بی دلیل  اعتماد نداره به شوهرش توقع اینم داشته باشه ک شوهرش بهش شک داشته باشه

بالاتر توضیح دادم

آخرین نرم افزار چك كردن شوهر،توكل به خداست و اعتماد به همسر

در غیر این صورت داری كم كم خودتو برای شك و بدبینی و دعوا و طلاق آماده میكنی

در سختی ها سکوت کن،شاید خدا حرفی برای گفتن داشته باشد.
2738
آخرین نرم افزار چك كردن شوهر،توكل به خداست و اعتماد به همسر در غیر این صورت داری كم كم خودتو برای ش ...

نه کلا میخواستم یاد بگیرم از سر کنجکاوی

با درخواست دوستی ک اطلاعات خارج نمیشه😐😐😐😐 

به شوهراتون اینقدر بی اعتماد نباشین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

تو فضای مجازی نباید به کسی اعتماد کرد

طرف به خواهر و برادرش اعتماد میکنه بعد رو دست میخوره

تو همین سایت (و البته بین آشناهای خودم)کم ندیدم که آدم از پدر و مادر خودش هم لطمه میخوره و اونها هم مسئولیت چیزی رو قبول نمیکنن

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
با درخواست دوستی ک اطلاعات خارج نمیشه😐😐😐😐  به شوهراتون اینقدر بی اعتماد نباشین

خواستم یادش بگیرم نه بی اعتماد

2706