2726
عنوان

خانمایی ک بچه زیر دو سال دارن

295 بازدید | 51 پست

خانما پسر من ۱۵ ماهشه هنوز راه نمیره خیلی ناراحتیم.‌..وسایلو میگیره بلند میشه ولی خودش راه نمیره   

نگاهت ب بالا باشد تا دلت از ادم های پایین نگیرد

تاحالا کسی رو دیدی سالم باشه و راه نره؟

پس خودتو ناراحت نکن.طبیعیه

یکی زود براه میوفته و یکی دیر

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تاحالا کسی رو دیدی سالم باشه و راه نره؟ پس خودتو ناراحت نکن.طبیعیه یکی زود براه میوفته و یکی دیر

واقعا افرین دقیقا همینطوره .....بخدا اطرافیان بهمون فشار میارن ...ناراحتم ..امشب بچه رو بردیم پارک کلی باهش تمرین کردیم 

تا ۱۸ ماهگی وقت داره نگران نباش میتونی پاهاشو با روغن نارگیل یا حیوانی ماساژ بدی ولی هنوز فرصت داره به حرف قوم شوهر اصلا توجه نکن 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
چکار کنم زود راه بیفته فامیلای شوهرم دارم منو دیونه میکنن 

فامیلای شوهر ولش کن 

به فکر بچت باش دستشو بگیر راه ببر تمرین بده بهش 

هر کسی هم چیزی گفت بگو بردمش دکتر دکتر گفت از همه لحاظ سالمه ولی تنبله

من میدونم که میتونم💪💪💪

راه رفتن بچه ها ارثی هم هست ببین خودت و همسرت کی راه افتادین؟؟

ی احتمال دیگه م هست شاید کمبود کلسیم یا د۳داشته باشه بچه ت شل نیست بنظرت .؟؟پاهاش صافه یا انحنا داره؟؟

چکاپ ببری همه رو بهت میگه خیالت راحت میشه ولی چون ۱۵ ماهشه ببرش دکتر

خودم ب دکتر گفتم ک واسش ویتامین دی و کلسیم بنویسه ...بعدش واسش ویتامین دی نوشت گفت هفته ای یکبار بش بده...راستش قبلا تو دادن قطره هاش کوتاهی کردم همش یادم میرفت ولی الان دو ماه مرتب میدم

2706