2726
عنوان

خانوما سوره یس واقعا کارایی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22374 بازدید | 27 پست

اقای امید دین پرست یه کتابی داره رازهای موفقیت تو اون کتاب خیلی از سوره یس تعریف کرده.تو نت اسمشو سرچ کن میاد.ولی نوقع چله نماز و خیلی باید اول وقت خوند.صلوات و استغفار هم به اینکه چله قبول بشه خییییلی کمک میکنه خیییییلی

با خدا باش پادشاهی کن .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اقای امید دین پرست یه کتابی داره رازهای موفقیت تو اون کتاب خیلی از سوره یس تعریف کرده.تو نت اسمشو سر ...

جدی؟ من همیشه نمازامو میخونم..ولی نماز صبحو نمیتونم پاشم..خیلی سخته...پس حتما اونم پا میشم...الان شروع کنم تا عاشورا تموم میشه فک کنم چله ام

تنهایی یک امر بدیهیست، حتی اگر از آسمان آدم ببارد

این وبلاگ راجب یه اقایی که بهش میگفتن استاد و سایت داشتن و با ذکرهاش همه جواب میگرفتن هست.الان دیگه سایتشون نیست ولی این وبلاگ بعضی از ذکرهاشونو داره و تو کامنها هم بعضیها گذاشتنhttp://didebina.blogfa.com

منم همین سوالو دارم

با خودم میگم کاش خدا ی جور بهم میفهموند که دیگه عبادت منو نکن .اخه حس میکنم خدا دوسم نداره سه ماهه ی ریز دارم دعا و ختم و قران و....میگیرم ولی مشکلپ حل نمیشه دیگه دارم اعتقادمو از دست میدم مگه نباید ی چیزی باشه که ایمانمون قوی شه ؟؟؟

منم همین سوالو دارم

۵۰۰۰ تا صلوات + استغفار بفرستین اینجوری:

اللهم صل علی محمد و ال محمد استغفرالله ربی و اتوب علیه

بعد چله رو شروع کنین.نماز اول وقت نماز اول وقت نماز اول وقت 

هیچی به اندازه نماز اول وقت باعث اجابت چله نمیشه

این وبلاگ راجب یه اقایی که بهش میگفتن استاد و سایت داشتن و با ذکرهاش همه جواب میگرفتن هست.الان ...

یه دنیا تشکر

با خودم میگم کاش خدا ی جور بهم میفهموند که دیگه عبادت منو نکن .اخه حس میکنم خدا دوسم نداره سه ماهه ی ...

دقیییقا..کاش میشد یجوری با خدا حرف زد و خدا جوابتو بده..اخه تا کی..مشکل همه به نوعی حل میشه..ولی مشکل من چننندساله که پاربرجاست

۵۰۰۰ تا صلوات + استغفار بفرستین اینجوری: اللهم صل علی محمد و ال محمد استغفرالله ربی و اتوب علیه بع ...

اخ که چقد این نماز اول وقت مهمهههه