2726
عنوان

>>>>قابل توجه همه کسانی که عمل لیزیک لازک یا فمتو انجام دادن<<<<

| مشاهده متن کامل بحث + 46979 بازدید | 86 پست
بله اگه زحمتی نیست بگو.از بعدشم بگو چقدر درد کشیدی و اینا.از دردش و اون چنگکی که میکنن تو پلکت باز شه میترسم و میترسم چشم بعدش بازم ضعیف شه و میترسم زشششتتت بشمم بدون عینک:((
از ماست که بر ماست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اولش که میری کلینیک وارد اتاق عمل که میشی میبرنت لباس و کاور و کلاه میکنن تنت صورتت رو تمام بتادین میزنن قطره بی حسی میریزن تو چشمت و میشینی تا نوبتت بشه

خیلی باحاله قبلش همه جا برات تارهههه چون عینک نداری

بعد میری میخابی زیر دستگاه دکتر من همش اینگلیسی حرف میزد که من فکر درگیر ترجمه بشه زیاد نفهمم چی میگن و چی میگذره

بعد اون چنگک رو میندازن دور پلکات که نگه داره ثابت از اون خیلی قبلش میترسیدم ولی خیلی راحت بود اصن بدون درد و هیچی

بعد برای من دوباره قطره بی حسی ریخت چون رفته بود بی حسیم

بعد با یه دستگاهی سطح قرنیه رو برش زد 3 ثانیه نباید تکون بدی چشمتو که کاری نداشت اون پوست روی چشم هست اونو میزنن کنار بعد لیزر رو میارننننن باید به یه چراغ سبز بود فکر کنم یا قرمز نگاه کنی لیزر میتابه تو چشمت و تموم پوست رو دوباره بر مرگردونن سر جاش و لنز پانسمان میزارن اون یکی چشم هم همینطور خیلی راحت

روی کل پوستم با یه پلاستیک موپوشونن که چسب داشت پشتش وقتی کشیدنش یه اصلاح کامل شدم تمام موهای صورتم کند

بعد یهو پا میشی میبینی همه جا رو میتونی ببینی انقدر خوشت میاد
اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
2728
من هی دست تکون میدادم واسه اونایی که تو اتاق ریکاورین اونا منو نمیدیدن واضح من اونا رو میدیدم انگار دنیا رو بهم دادن

بعد میشیینی بهت کیک و ساندیس میدن

بعد قطره ها رو میریزن تو چشمت و یه ژلوفن میدن نوش جا ن میکنی

قطره ها رو که میریزن یه کم چشمت وضوحش کمتر میشه بعد یه عینک افتابی هم بهت میدن
حتما حتما حتما قبل عمل یه عینک افتابی عالی بخرررررررررررررررر

بعد دیگه بر میگردی خونه به نوووووووووووووور فوق العاده حساس میشی تو شبم عینک افتابی میزنی خیلی خنده داره

بعد دو سه روز بعد میری واسه معاینه

تا یک ماه قطره داری

قطره های روزای اول خیلی زیاد و ساعتاش زود به زوده ولی کم کم کمتر میشه

من همش خواب بودم غذا میاوردن میریختن تو گلومممممممممممم
تا یک ماه وضوح چشمت زیاد کامل نیست از روز عمل تا یک ماه هی کم کم و کم کم وضوح بیشتر میشه اوایلش یه کم خشکی چشم داری قطره اشک مصنوعی میده ولی من الان اصن دیگه چشم خشکی ندارهههههه با اینکه همش پای کامپیوترم چشم ضعیف نشده

خیلی به مهارت پزشک بستگی داره
شیوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.مردممم از خندههه.خدا نکشدتت .همش دارم میخندم اونجا که گفتی بلند شدم دس تکون میدادم اونا منو نمیددن خیلی ملموس بود عین کورا هستیم ما عینکیا بدون عینک گنننگگ میزنیم گیج ومبهوت واااای مردم از خنده دختر
صبر کن خندم تموم شه سوال دارم
نترکی الهی
از ماست که بر ماست
حالا سوال داری بپرس

اسم کاربریت اسم کاربری قبلی من بودااااااااااااااااااااااااا اشتباهت نگیرن من با این اسم خیلی مشهور شدم
اره امریکا و کانادا خدمات پزشکیشون بسسسسسسسسسسسسسسسسیار گرونه

منم داییم کاناداست میاد ایران دندون پزشکی بعد میره اونجااااااااااا
2706