1147
1292

📸 رابین هود ایرانی یک زن بود.

🔹زینب پاشا ⁩شیرزن تبریزی در اواخر دوره ناصرالدين شاه با حمله به انبار غله "⁧محتکران" ⁩در "روزگار قحطی" هرچه انبار شده بود بین "محرومان" تقسیم می‌کرد

روحش شاد🌺❤

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291
همیشه واسم سواله چرا قیافه زنای دوره ناصرالدین شاه عین مرداییه که روسری سر کردن؟!😐

ترکیدم😂😂😂

من یک بیمار سرطانی بیست ساله هستم باکوهی ازامید وآرزو.مبتلا به سرطان تخمدان ویک سقط درچهارماه بارداری داشتم میشه واسم دعا کنی به زودی دوباره مهرمادری روتجربه کنم🌹🌹

جالبه ابروهاشون اصلا وسط نداره

یه خط پرمو ازینور پیشونی تا اونور

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
1320

😂😂😂😂😂

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.            از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید    من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید  

ما یه معلم عربی داشتم دقیقا شبیه همین بود😂😂😂😂

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.            از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید    من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید  
1226

زینب پاشا مبارز دوره مشروطه و دشمن محتکران بوده

این که سنتی ها دوست ندارن یک زن نامدار باشه عجیب نیست

اما فمنیست ها چرا 

چون زینب پاشا کار ضد مذهبی انجام نداده

و  آنقدر بزرگه که اگر نامدار بشه زن هایی که بخاطر عقاید ضدمذهبی بزرگش ون کردند محو میشه

بخاطر این ترجیح دادند زینب پاشایی نباشه

ابرو هاشوووووو😂😂😂

اینا معلومه هورمون مردانه شون بالا بوده ک انقد سبیل و ابرو دارن

برا همین شجاع بودن دیگه

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
1311