2410
2553

سلام خانوما....

یه سوال داشتم...

من مدرک پیش دانشگاهی ندارم ایا میتونم تو دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم  من زود ازدواج کردم و دیگه پیش نخوندم میشه برم دانشگاه به نطرتون خیلی احساس سرشکستگی میکنم اعتماد به نفسمو از دس دادم دوس ندارم یه دیپلمه ساده باشم بعد ها بچه دار که  شدم از مدرک دیپلم من‌خجالت بکشه حداقل شاغلم نباشم یه مدرکی داشته باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

برو غیر حصوری پیش دانشگاهی رو امتحان بده خرداد و کنکور سراسری شرکت کن

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

خیلی خوبه که به فکر تحصیل افتادین..حتما ادامه بدین و دلسرد نشین.

تا جایی که من اطلاع دارم باید به اداره آموزش و پرورش مراجعه کنین و بپرسین باید چطور ادامه بددین تحصیلتون رو

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

اگه رشتتون نظری بوده باید مدرک پیش رو داشته باشین

خب برین مدرسه شبانه روزی پیش رو بخونید سال بعد برین دانشگاه

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2714

اگه جزو گروه نظری(علوم انسانی،ریاضی یا تجربی)بودی حتما باید پیش دانشگاهیو گرفته باشی ولی اگه فنی و کاردانش بودی تو مقطع کاردانی یعنی فوق دیپلم قبولت میکنن

دنیا همه هیییییچ....
2706