1093
44

سلام خانوما....

یه سوال داشتم...

من مدرک پیش دانشگاهی ندارم ایا میتونم تو دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم  من زود ازدواج کردم و دیگه پیش نخوندم میشه برم دانشگاه به نطرتون خیلی احساس سرشکستگی میکنم اعتماد به نفسمو از دس دادم دوس ندارم یه دیپلمه ساده باشم بعد ها بچه دار که  شدم از مدرک دیپلم من‌خجالت بکشه حداقل شاغلم نباشم یه مدرکی داشته باشم

خداجونم یا دلمو اروم کن یا دستامو پرکن .توکل من بخداست میدونم منم مامان میشم یه روزی .                                                برام دعا میکنی 😘😘😘

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

892

خیلی خوبه که به فکر تحصیل افتادین..حتما ادامه بدین و دلسرد نشین.

تا جایی که من اطلاع دارم باید به اداره آموزش و پرورش مراجعه کنین و بپرسین باید چطور ادامه بددین تحصیلتون رو

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه رشتتون نظری بوده باید مدرک پیش رو داشته باشین

خب برین مدرسه شبانه روزی پیش رو بخونید سال بعد برین دانشگاه

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
1103

دیپلم تحربی تا سوم‌ خوندم

خداجونم یا دلمو اروم کن یا دستامو پرکن .توکل من بخداست میدونم منم مامان میشم یه روزی .                                                برام دعا میکنی 😘😘😘

اره باید از کاردانی بخونی 

مثل رشته های معماری و طراحی داخی و حسابداری و ........

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی می‌تواند فوق‌العاده باشد ، اگر دیگران ؛ ما را به حالِ خودمان بگذارند ...!☺️

میتونی کاردانی بخونی اگه کارشناسی بخوایی باید پیش دانشگاهی داشته باشی

روزهای خوب در راه است😍خدایا عاشقتممممم مرررسی همه چی داره درست میشه 😍😍😍خدایا شکرت❤دوستای گلم میشه واسه خوشبخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید😍😘

اگه جزو گروه نظری(علوم انسانی،ریاضی یا تجربی)بودی حتما باید پیش دانشگاهیو گرفته باشی ولی اگه فنی و کاردانش بودی تو مقطع کاردانی یعنی فوق دیپلم قبولت میکنن

دنیا همه هیییییچ....
1091

خب پس برم یه دور از دانشگاه محل زندگی ما یه پرسوجو کنم بازم‌ممنون

چرا نتونی گلم ،من وقتی پسرم رو باردار شدم دوم دبیرستان بودم ،الان ارشد گرفتم ،به خدا توکل کن و ادامه بده ان شاالله موفق میشی

گفتم دوستت دارم گفتی دلیلت چیست؟گفتم به حکم عقل دوستت دارم عقل نهیبم زد مگر عشق از تو جز خاکستری گذاشته که من را امضای ان مینامی ،خندیدی گفتم نخند به حکم احساس دوستت دارم ،حس  نگاهی سخره امیز بر جانم انداخت که تو من زیر پای غرور هر کس و نا کسی له کردی انوقت دلیل بر مدعایت شدم ؟چشمانم اشکبار شد و تو پیروزمندانه من را نظاره کردی دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست چیزی ندارم تا خود را به تو ثابت کنم روزگاری سینه ای داشتم پر از شور اما حال خاکستریت که که بوی سوختنش شهره ی عالمیانم کرده،قلبی داشتم پر از نبض جوانی اما امروز انقدر ترک خورده که که حتی نمیتوان التیامش داد  ، دست هایی داشتم ،اصلا خودت بیا بیا دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست ، نازنینم من تو را بی هیچ دلیل و حجت و برهانی   دوست دارم میشود بی دلیل دوستت داشت ؟
1058