2726

سلام خانومامن 5 سال پیش که ازدواج کردم ما رسم داریم خونه تو مهریه میزاریم گفتیم دودنگ از خونه ایی که بعدا میخره ولی چون باید به ارزش پولی مینوشتن الکی نوشتن به ارزش 40 میلیون حالا اگه قسمت باشه خونه بخریم بتظرتون 40 میلیون چطور حساب میشه چون اینحا کمترین خونه ایی که بخریم دنگی 60 میلیون میشه حالا دودنگ من چطوری حساب میشه خیلی ناراحتم میترسم سرم کلاه رفته باشه و هیچی بنامم نشه چون بابامم میخواست پول خونه رو حتی نصفشو بده ولی به همون اندازه بنامم بشه ولی شوهرم قبول نکرد گفت میخوام کل خونه بنامم باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فكر كنم به روز محاسبه شه

ي سايتي هست سال و مبلغ ميزني، به روز حساب ميكنه

الان خاطرم نيست

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2728
فكر كنم به روز محاسبه شه ي سايتي هست سال و مبلغ ميزني، به روز حساب ميكنه الان خاطرم نيست

دمرسی عزیزم یعنی چطوری اونروز که نوشتن دودنگ 40 میلیون الان که خونه بخریم بشه دودنگ 120 یعنی جطوری حساب میشه 

اگه زندگیتون خوبه این فکرا و حساب کتابا چیه عزیزم

زندگی شون الان خوبه که انشالله هزار سال باشه

ولی تضمینی وجود نداره. خدای نکرده موقع سختی و مشکل هم حالا باید بدوی تا به حقت برسی

و خدا برای من کافیست.....
سرت کلاه رفته باشه؟! مگه معامله ست؟ 

برای من نبود ولی وقتی شوهرم حتی بابام میخواست پول بده تا خونه بنامم بشه گفت نه پس حتما معامله بوده و من ساده نمیدونستم زنا خیلی ساده و احساسین 

دمرسی عزیزم یعنی چطوری اونروز که نوشتن دودنگ 40 میلیون الان که خونه بخریم بشه دودنگ 120 یعنی جطوری ح ...

نه دیگه مهم نیست چند دونگ نوشتن

ارزش پولی شو نوشتن 40 ملیون .شما می تونی 40 ملیونو به نرخ روز حساب کنی و مطابق همون بنامت میشه ممکنه کمتر از دو دونگ بشه ممکنه بیشتر از دو دونگ بشه

حتی الامکانم شوهرتو با زبان نرم راضی کنی بهتره

و خدا برای من کافیست.....
وقتی در مهریه مبلغ پول رایج ذکر شده باشه ، می تونی درخواست کنی به نرخ روز محاسبه بشه. از هر وکیل تا ...

اخه اونروزم کم نوشتن که محضر دار تعجب کرده بود ازین کارشون میگفت چطور دودنگ خونه میشه 40 میلیون 

برای من نبود ولی وقتی شوهرم حتی بابام میخواست پول بده تا خونه بنامم بشه گفت نه پس حتما معامله بوده و ...

ربطی به ساده بودن و احساسات نداره. آدم باید زندگیشو بسازه. شوهرتم که پولو نگرفته👌🏼

قربون بودنت برم پسرم... 
 نه دیگه مهم نیست چند دونگ نوشتن ارزش پولی شو نوشتن 40 ملیون .شما می تونی 40 ملیونو به نرخ روز ...

آهان پس دودنگ که نوشتن حساب نیست من گفتم شاید همون دودنگ حساب باشه وبه ارزش پولیش کار نداشته باشن اگه اینجور باشه حتی یه دنگم بنامم نمیشه 

2706