2726
عنوان

خانومایی که تست غربالگری رو دادن و ریسک بالا داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 98160 بازدید | 104 پست

برای سونوی بعدی دکترم فرستادم مرکز نسل امید ...اونجا سونو شدم و باز هم جنین رو به دقت بررسی کردن و گفتن هیییچ مشکلی دیده نمیشه و همه چیز کاملا طبیعیه .و دیگه خیالمون رو راحت کردن

چقدر دوست داشتنی هستند ، آدمهایی که شبیه حرف هایشان هستند ....

ولییییی تا روزی که بچه دنیا بیاد من ته دلم نگرانی و استرس داشتم ...کل بارداری م با فکر و خیال و استرس و نگرانی گذشت . بالاخره پسرم دنیا اومد و صحیح و سالم بود.

با دیدن موردای مشابه به این نتیجه رسیدم خطای این آزمایش ها خیلیییی بالاس...و واقعا پشیمون شدم که اصلا چرا از اول غربالگری ها رو دادم ....فقط برام دردسر و استرس بی خودی داشت ...همون سونو ها کفایت می کرد .

چقدر دوست داشتنی هستند ، آدمهایی که شبیه حرف هایشان هستند ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان تی شما چند بود عزیزم

سلام.الان دقیق یادم نیست.ولی یک و خرده ای بود به نظرم.الان الحمدلله به دنیا اومده و به لطف خدا صحیح وسالمه.خدا ان شاءالله به همه فرزندان سالم و صالحی بده

مامانا ، اونا یی که نگفتید بیایید بگید چی شد آخر ؟ کسایی هستن شرایط شما رو دارن ، نگران هستن پیام ها ...

سلام.به لطف خدا پسر من به دنیا اومده و صحیح و سالمه.به خدا توکل کنید.خدا ان شاءالله به همه فرزندانی سالم وصالح بده

2728

خانومامن سی هفت سالمه هفته سی پنجم ریسکم 194زدن سلفری دادم خداروشکرگفت خوبه..امادکترسونوگفت توریسکت پرخطربوده چون زیردویست پنجاهست..چراامینوندادی ازهفته پانزدهم که اینوبهم گفته خواب خوراک ندارم نگرانم گریه میکنم بچه اولمه استرس دارم چه خاکی به سرم برژزم اگرخدایی نکرده طوری بود..توروخدابراس سلامتی نینیم دعاکنیدخدابهم رحم کنه بچم سالم سلامت دنیابیادیاخدافقط تورودارم رهام نکن

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
خانومامن سی هفت سالمه هفته سی پنجم ریسکم 194زدن سلفری دادم خداروشکرگفت خوبه..امادکترسونوگفت توریسکت ...

عزیزم نگران نباش مطمئن باش بچه ات  صحیح و سالم میاد تو بغلت.سلفری کاملا مطمئنه.جالب این که من رو اصرار داشتن بفرستن سلفری من خودم آمنیوتیک رو انتخاب کردم. ریسک هم شما بالاتر بود

عزیزم نگران نباش مطمئن باش بچه ات  صحیح و سالم میاد تو بغلت.سلفری کاملا مطمئنه.جالب این که من ر ...

خیرببینی انشاالله ..خدااززبونت بشنوه..انشاالله همه نینی هاتودلی هاونینی من سالموسلامت دنیابیان..الهی آمین

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌

سلام عزیزم تست های تکمیلی و آمنیوسنتز لازمن حتما برای کسایی که تو غربالگریشون ریسک بالا مشخص شده. چون هم ممکنه تو آمنیوسنتز مشخص بشه که جنین مشکی نداشته هم اینکه اگر واقعا مشکلی هست علتش مشخص بشه لطفا این پست با ریسک بالا تریزومی و سندروم داون آمنیوسنتز لازمه؟ بخونید.

بهاره جون به نظرم با یه دکتر دیگه هم مشاوره کن مامان جونی و بابین ریسک من 1 به 5 هست ولی دکترم خیلی ...

عزیرم میشه بگی آخرش چی شد 

من ریسک لوله عصبی 1به 5 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2706