2726
عنوان

بچه مذهبی بیایین

191 بازدید | 13 پست

سلام .من با وجود سه بچه خیلی وقتی برای خوندن قران دعا ندارم نه نخونم ...قران هرروز میخونم باز وجدانم ناراحته ای کاش بیشتر وقت داشتم شماها چقدر قران ودعا می خونید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه من هرچی دستم ببینه یا پرت میکنه یا پاره چطور این کار رو می کنی

راستش من بچه ندارم. ولی اگه یه روزی داشته باشم خب چون بچه ها خیلی شیطونی میکنن میذارم وقتی که خوابید میخونم. مثلا یا صبح زود یا آخر شب. یه حزب خوندنش زیاد طول نمیکشه یه ربعه تموم میشه.

بی وفایی بی وفاییییی این 👈 دل 👉 من از غصه داغوووون شده 💕

باید بگذاری زمانهایی که بچه هات خوابن

واگربزرگن که باهاشون صحبت کن.قرانت رویاباگوشی بخون اگرپاره میکنه وبچت کوچکه 

گاهیم بزارببینن میخونی،کم کم عادت میکنن.ی بزرگی میگف اگربچه هاتون اذیت هم میکنن ولی ترک نکنید بینشون بخونین تایادبگیرن این چیزارو

التماس دعاموفق باشی

باید بگذاری زمانهایی که بچه هات خوابن واگربزرگن که باهاشون صحبت کن.قرانت رویاباگوشی بخون اگرپاره می ...

آره من دوقلو دارم .الان دو سال دو ماه دارند وقتی کوچک بودن هر دوشون می خواستن قران پاره کن الان خدا شکر براشون عادی شده کاری بهم ندارن

فعلا دارم ختم واقعه میکنم اما خر وقت برسم یه حزب یا دو تا میخونم.  هم باردارم هم دارم پسرم رو از پوشک میگیرم نمیدونم بعدا توفیق پیدا میکنم دوباره بخونم یا نه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

فَاقْرَءُوا مَا تَيَسَّرَ مِنْهُ پس قرائت کنید از آن هرقدر که میتوانید، عزیزم خیلی گرفتارم لطفا برام دعا کن خیلی التماس دعا دارم، خسته شدم نمیدونم چرا تو بن بست گیر کردم، با دل پاکت برام دعا کن، که یه راهی برام پیدا بشه. ان شاالله خودت و خونوادت سلامت باشین. 

یا مُجیبَ المُضطَر اَجِبِ المُضطَرّ بِحَقِّ المُضطَرّ وَ نَحنُ المُضطَرّونَ . 

اگه مذهبی هستی تو خونه صدای قران بزار پخش شه خودتم داری کاراتو میکنی زمزمه کن برای روحیه ی بچه هاتم خوبه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
قبول باشه عزیزم ختم واقعه رو چطوری میگیری؟ برای رزق و روزیه؟

ممنونم

هم برای حل مشکلاته هم برای رزق و روزی عزیزم.

هر وقت اول ماه قمری بیفته روز دوشنبه شروع میکنیم تا چهارده روز سوره واقعه میخونیم و به تعداد روزها هر روز یکی اضافه میکنیم. مثلا روز اول یک واقعه میخونیم روز چهاردهم چهارده بار میخونیم. زمانشم تا غروب آفتابه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ